Formularz zgłoszeniowy do udziału w warsztacie budowania ogrodu deszczowego
Serdecznie zapraszamy na bezpłatny warsztat budowy ogrodu deszczowego w pojemniku przy Ośrodku Sportu i Rekreacji dla dzielnicy Praga Południe przy ul. Siennickiej 40 w Warszawie.

Warsztat będzie składać się z dwóch części - wykładowej (w pomieszczeniu) oraz praktycznej (na zewnątrz) i rozpocznie się 27 listopada 2018 r. o godz. 10:00.

Warsztat poprowadzi Pani Elżbieta Urbaniak - architektka krajobrazu i jednocześnie projektantka ogrodu deszczowego

Podczas warsztatu dowiecie się Państwo m.in.:
- czym jest ogród deszczowy,
- dlaczego warto takie rozwiązania wdrażać i promować,
- jak zbudować ogród deszczowy,
- jak odpowiednio o niego dbać.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 22 listopada 2018 r. Udział w warsztacie jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają poczęstunek. Uczestnicy pokrywają koszty dojazdu na spotkanie.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: judyta.luczynska@sendzimir.org.pl

Serdecznie zapraszamy!

Uwaga:
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizator zastrzega sobie możliwość wyboru uczestników spośród nadesłanych zgłoszeń. Po zakończeniu procesu rekrutacji w dniu 23 listopada 2018 r., zakwalifikowani uczestnicy otrzymają ostateczne potwierdzenie udziału w warsztacie.

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Instytucja *
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon *
Your answer
Liczba osób które zgłaszam (jeśli zgłaszam kogoś prócz siebie)
Your answer
Uwagi:
Your answer
Klauzula informacyjna
Informujemy, że:
1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Sendzimira z siedzibą przy ul. Wiarusa 11/3, w Zielonkach (kod pocztowy: 32-087), tel.: 22 350 67 68, adres e-mail: office@sendzimir.org.pl
2. Celem zbierania danych jest realizacja warsztatów realizowanych w ramach umowy zawartej pomiędzy Fundacją Sendzimira a Zarządem Zieleni M.st. Warszawy.
3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w warsztacie. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe uczestnictwo w warsztacie.
5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 7 dni od daty zakończenia obowiązywania umowy, zawartej pomiędzy Zarządem Zieleni M.st. Warszawy a Fundacją Sendzimira.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Fundację Sendzimira z siedzibą w Zielonkach, ul. Wiarusa 11/3, numer KRS 0000316743 w celu przeprowadzenia warsztatu budowy ogrodu deszczowego. *
Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. *
Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Sendzimira. Report Abuse - Terms of Service