Презентація курсу «Одяг для домашніх улюбленців»
Як шити ШВИДКО, РАЦІОНАЛЬНО і ЯКІСНО ?! Розповімо і покажемо на майстер-класі «Zero Waste». Zero Waste Fashion (мода з нульовими відходами) не є новою концепцією — ранні приклади одягу з нульовими відходами або майже без відходів включають кімоно, сарі, хітони і багато інших традиційних національних костюмів у різних народів. Напрямок «Zero Waste» грунтується на трьох «R» — Reduce, Reuse, Recycle (скорочення, повторне використання і переробка). Це означає раціональне споживання матеріалу. Zero Waste Fashion грунтується на скороченні або відсутності текстильних відходів при виробництві одягу і є частиною більш широкого поняття sustainable fashion.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Проводить: Антоніна Баранова
Засновник ТМ Антоніна Баранова. Засновник і власник «Traveling School of Pattern Cutting» (Виїзна школа конструювання). Лідер швейного напряму міжнародного клубу IWCK. Практикуючий викладач конструювання одягу від руки і в CAD з 15 річним досвідом викладання. Автор методики конструювання одягу для собак і кішок. Практикуючий конструктор в брендах одягу для собак «Golden Bonе», «Montmorency». Автор методичних посібників: «Поясний одяг», «Термінологія одягу», «Практичний посібник зі створення одягу». Розробник серії технічних пакетів у співпраці з українськими дизайнерами для запуску у виробництво дизайнерського одягу в Китаї. Конструктор брендів Daria Chuprina, Anastasia Rosininа.
Заповніть, будь ласка, форму реєстрації для участі в безкоштовному семінарі (5 березня , 10:00 – 11:30)
1. Прізвище, ім'я, по батькові *
2. Назва компанії
3. Сфера діяльності *
Required
4. Ваш вік *
5. Питання, які актуальні для Вас з теми запропонованого семінару
6. E-mail *
7. Контактний телефон для зв'язку *
8. Посилання на Вашу сторінку в соціальних мережах
9. Чи підписані Ви на наші сторінки в соціальних мережах?
Clear selection
Найближчий захід (4 - 7 березня)
Наш сайт
Якщо у Вас немає запрошення, Ви зможете придбати квиток в касі Міжнародного виставкового центру. Вартість квитка в касі - 48 грн.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy