Pieteikums meistarklasei: Objektu faktūru daba performancē

2018 . gada 20. augustā festivāla "Re Rīga!" ietvaros plkst. 10.00–11.30 un 12.00–13.30 notiks Kima Hirona meistarklase "Objektu faktūru daba performancē".

Kims Hirons ir viens no pēdējās desmitgades drosmīgākajiem katalāņu cirka māksliniekiem. Pārstāvot trupu “Animal
Religion”, Kims turpina pētīt dzīvniecisko sevī un apkārtējos. Kima galvenās disciplīnas ir stāja uz rokām un grīdas
akrobātika. Darbnīcas laikā Kims aicinās dalībniekus izmantot grīdas akrobātiku kontekstā ar objektu, tā faktūru un tekstūru. Ko darīt ar 1 kubikmetru māla? Tas var kļūt par scenogrāfijas elementu, cirka rīku, skatuvi, gan arī materiālu masku un tērpu veidošanai skatītāju acu priekšā.

Šīs meistarklases mērķis ir rosināt jaunos skatuves māksliniekus meklēt radošas idejas starpdisciplinaritātē un raudzīties uz sevi un apkārtējo vidi kā tēlniecības objektu.


Iesniedzot anketu, Jūs piekrītat, ka anketā sniegtos personas datus "Pievilcīgas pilsētvides biedrība" izmantos meistarklašu organizēšanai un savstarpējai komunikācijai.

Šī veidlapa apkopo e-pasta adreses, lai Jūs pēc reģistrācijas e-pastā saņemtu apstiprinājumu par anketas iesniegšanu un "Pievilcīgas pilsētvides biedrības" rekvizītus ziedojuma iemaksai.

Dalība meistarklasēs par ziedojumiem 5 Eur. (Reģistrācija meistarklasei tiks apstiprināta pēc ziedojuma saņemšanas.)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Vārds Uzvārds *
Telefona numurs
Lūdzu sniedziet īsu savas pieredzes aprakstu un motivāciju piedalīties meistarklasē. *
Iesniedzot anketu, Jūs piekrītat, ka anketā sniegtos personas datus Pievilcīgas pilsētvides biedrība izmantos meistarklašu organizēšanai un savstarpējai komunikācijai. *
Piekrītu anketā norādītos datus sniegt Pievilcīgas pilsētvides biedrībā, lai nāktonē saņemtu informāciju par biedrības rīkotajām izrādēm un meistarklasēm.
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy