Registracija | Google Analytics 4: Kaip pradėti naudoti? | Konsultacinės dirbtuvės
Jau žinote, kad duomenų analizė yra viena iš būtinų sąlygų, siekiant priimti tikslingus sprendimus ir efektyviai planuoti skaitmeninės rinkodaros veiksmus? Pradedate ar jau esate įgudę naudoti „Google Analytics", tačiau kyla klausimų, kaip analizė pasikeis atsiradus „Google Analytics 4"?

Ateik, pamatyk, pritaikyk. „Auk su „Google"" renginiai kviečia drauge su lektoriumi-ekspertu Pauliumi Krikštaponiu perprasti „Google Analytics 4" - naujos kartos internetinės rinkodaros įrankį, suteikiantį galimybę ženkliai efektyviau rinkti, apdoroti, ir naudoti duomenis.

Mokymų metu apžvelgsite naujausius pasikeitimus, esminius skirtumus nuo ankstesniosios „Google Analytics" versijos, praktinę demonstraciją, ir aptarsite:

- Kaip pradėti naudotis „Google Analytics 4"
- Ką pravartu žinoti prieš pradedant migraciją
- Pagrindines ataskaitas ir jų pasikeitimus
- Konversijų sekimą ir aktyvavimą

Konsultacinis mokymų formatas reiškia, kad po lektoriaus pranešimo, antrosios dalies metu, didelė laiko dalis bus skiriama praktinei įrankių apžvalgai ir jūsų klausimams.

Vietų skaičius ribotas.

Renginio formatas: internetu (online)

Renginio data: Birželio 16 d. 15:00 - 18:00
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vardas, pavardė: *
El. pašto adresas (atidžiai įveskite el. pašto adresą, kad gautumėte visą reikiamą informaciją): *
Tel. Nr.: *
Sutinku, kad mano pateikti duomenys gali būti naudojami papildomai informuojant apie kitus skaitmeninės rinkodaros renginius, kuriuos organizuoja įmonė Digital Academy. *
Sutinku, kad mano suteikta informacija bus naudojama pagal Google privatumo politiką: https://policies.google.com/?hl=lt *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of DIGITAL ACADEMY. Report Abuse