Předběžná přihláška - ScioŠkola Frýdek- Místek
Vyplněním předběžné přihlášky potvrzuji, že mám vážný zájem o zápis svého dítěte do ScioŠkoly, bude-li otevřena, a to od září 2017 ve Frýdku- Místku. Jsem seznámen/a s principy fungování ScioŠkol i s jejími způsoby výuky. Jsem seznámen/a s výší měsíčního školného, která činí 5000 Kč a jsem ochoten/ochotna ji hradit.

Tato předběžná přihláška negarantuje zápis do ScioŠkoly. Na jejím základě Vám budeme zasílat další informace, zvát Vás na informační akce ScioŠkoly či přímo k zápisu. Pokud bude ScioŠkola v dané lokalitě otevřena, vyplníte závaznou přihlášku až na přelomu března a dubna. Na jejím základě Vás pak pozveme k přijímacímu pohovoru.
Jednou z podmínek pro otevření ScioŠkoly je dostatečný počet zájemců. Počet předběžných přihlášek tedy ovlivní vznik ScioŠkoly.

Dne 2. 5. jsme uzavřeli první kolo přihlašování. K danému termínu se zaplnily první třídy. V tomto druhém kole přihlašování je tedy možné hlásit děti pouze do 2. - 6. tříd.
Po odeslání předběžné přihlášky Vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi o postupu v zápisu dětí a samozřejmě i s novinkami souvisejícími se zakládáním školy.

Email address *
Jméno a příjmení ditěte *
Your answer
Ulice a číslo popisné *
Your answer
Město *
Your answer
PSČ *
Your answer
Státní příslušnost *
Your answer
Datum narození *
Your answer
Ročník do kterého své dítě hlásíte (2 – 6) *
Zdravotní stav (aktuální zdravotní stav, specifické vývojové poruchy učení – řeči - chování, jiná zdravotní omezení či vady, pravidelně užívané léky…)
Your answer
Měli byste zájem využívat ranní družinu? *
Měli byste zájem využívat odpolední družinu? *
Jméno a příjmení matky *
Your answer
Telefon *
Your answer
E-mail *
Your answer
Jméno a příjmení otce
Your answer
Telefon
Your answer
E-mail
Your answer
Souhlasím se zpracováním osobních údajů *
Údaje jsou důvěrné podle zákona č. 256/1992 Sb., o ochraně osobních údajů v informačních systémech, zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím a zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.
Souhlasím se zasíláním informací o dalších aktivitách *
Potvrzuji, že souhlasím se zasíláním obchodních sdělení týkajících se rozvojových programů pro děti a rodiče ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.
Required
Souhlasím se zasíláním informací souvisejících se založením ScioŠkoly *
Chcete nám něco sdělit?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Scio škola - základní škola, s.r.o.. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms