Předběžná přihláška - ScioŠkola Frýdek- Místek
Vyplněním předběžné přihlášky potvrzuji, že mám vážný zájem o zápis svého dítěte do ScioŠkoly, bude-li otevřena, a to od září 2017 ve Frýdku- Místku. Jsem seznámen/a s principy fungování ScioŠkol i s jejími způsoby výuky. Jsem seznámen/a s výší měsíčního školného, která činí 5000 Kč a jsem ochoten/ochotna ji hradit.

Tato předběžná přihláška negarantuje zápis do ScioŠkoly. Na jejím základě Vám budeme zasílat další informace, zvát Vás na informační akce ScioŠkoly či přímo k zápisu. Pokud bude ScioŠkola v dané lokalitě otevřena, vyplníte závaznou přihlášku až na přelomu března a dubna. Na jejím základě Vás pak pozveme k přijímacímu pohovoru.
Jednou z podmínek pro otevření ScioŠkoly je dostatečný počet zájemců. Počet předběžných přihlášek tedy ovlivní vznik ScioŠkoly.

Dne 2. 5. jsme uzavřeli první kolo přihlašování. K danému termínu se zaplnily první třídy. V tomto druhém kole přihlašování je tedy možné hlásit děti pouze do 2. - 6. tříd.
Po odeslání předběžné přihlášky Vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi o postupu v zápisu dětí a samozřejmě i s novinkami souvisejícími se zakládáním školy.

Email address
Jméno a příjmení ditěte
Your answer
Ulice a číslo popisné
Your answer
Město
Your answer
PSČ
Your answer
Státní příslušnost
Your answer
Datum narození
Your answer
Ročník do kterého své dítě hlásíte (2 – 6)
Zdravotní stav (aktuální zdravotní stav, specifické vývojové poruchy učení – řeči - chování, jiná zdravotní omezení či vady, pravidelně užívané léky…)
Your answer
Měli byste zájem využívat ranní družinu?
Měli byste zájem využívat odpolední družinu?
Jméno a příjmení matky
Your answer
Telefon
Your answer
E-mail
Your answer
Jméno a příjmení otce
Your answer
Telefon
Your answer
E-mail
Your answer
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Údaje jsou důvěrné podle zákona č. 256/1992 Sb., o ochraně osobních údajů v informačních systémech, zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím a zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.
Souhlasím se zasíláním informací o dalších aktivitách
Potvrzuji, že souhlasím se zasíláním obchodních sdělení týkajících se rozvojových programů pro děti a rodiče ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.
Required
Souhlasím se zasíláním informací souvisejících se založením ScioŠkoly
Chcete nám něco sdělit?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Scio škola - základní škola, s.r.o.. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms