دانلود قسمت 4 هیولا | دانلود قسمت چهارم سریال هیولا
دانلود قسمت 4 سریال هیولا، دانلود قسمت چهارم هیولا، دانلود قسمت 4 هیولا، دانلود قسمت چهارم سریال هیولا، دانلود سریال هیولا قسمت 4 چهارم، قسمت چهار ۴ هیولا، سریال هیولا قسمت 4 چهارم, قسمت 4 هیولا, قسمت چهارم هیولا دانلود رایگان سریال هیولا قسمت چهارم 4
دانلود قسمت 4 سریال هیولا
سریال هیولا جدیدترین ساخته مهران مدیری در ژانر کمدی – اجتماعی است که از 17 آذر کلید خورده قرار از در از طریف شبکه نمایش خانگی ارائه شود. پس از چندین اثر موفق و سال ها دوری، دوباره مهران مدیری به عنوان کارگردان و پیمان قاسم خانی به عنوان نویسنده سریال هیولا با یکدیگر همکاری می کنند. تهیه کنندگی سریال را نیز مصطفی احمدی بر عهده دارد.

اسامی بازیگران سریال هیولا که در این مجموعه هنرنمایی کرده اند عبارتند از فرهاد اصلانی، شیلا خداداد، مهران مدیری، شبنم مقدمی، گوهر خیراندیش، محمد بحرانی، سیما تیرانداز، میرطاهر مظلومی، نیما شعبان نژاد، عزت اله مهرآوران، فرزین محدث، افشین زینوری، محسن قاضی مرادی و غیره.

هیولا سریالی 17 قسمتی است ولی پیمان قاسمخانی داستان را به طوری به تحریر آورده که بتوان آن را ادامه داد. مدیری به دنبال یک اثر شاخص در شبکه خانگی است و نمی خواهد به هر قیمت این فرصت را از دست بدهد. خبر ها حاکی از آن است که مهران مدیری سریال هیولا را با مختصات تلویزیون می سازد و گفته است که یک هیولا در راه است. مسیر کلی قصه، موقعیت‌ها و شوخی‌ها به گونه ای است که قابلیت پخش از تلویزیون را دارند. پوشش بازیگران زن هم از همین قاعده پیروی می‌کند و تلویزیون می‌تواند حق پخش آن را بخرد. ویژگی ها، عوامل و نشانه ها حکایت از یک هیولای متفاوت دارد که احتمالا بمب شبکه خانگی در سال 98 لقب خواهد گرفت.

پیمان قانع که طراحی دکور و لوکیشن‌های سریال را برعهده دارد در مصاحبه با خبرگزاری ها گفته است بازیگران ستاره‌ای جلوی دوربین «هیولا» قرار گرفته‌اند. آنقدر در این سریال نمایش خانگی دکورهای متفاوتی داریم که انگار همه دکورهای تلویزیون را در سریال هیولا خلاصه کرده‌ایم؛ چرا که حدود 150 - 200 لوکیشن متفاوت دارد.

مهران مدیری این بار با دست پر و حرفی برای گفتن آمده و ترکیب اصلی بازیگران خود را به هم زده است و به ترکیبی جدید دست یافته تا دیگر نقدی برای منتقدانش نماند، چون که یکی از انتقادهایی که به مدیری می شد سپردن نقش اصلی به سیامک انصاری و گروه بازیگری تقریبا تکراری بود. او این بار فرهاد اصلانی را جایگزین کرده که به نظر انتخاب هوشمندانه ای است.

خلاصه داستان سریال هیولا : این سریال داستان مردی (فرهاد اصلانی) را محور قرار داده است که به همراه همسرش (شبنم مقدمی) زندگی سالمی پیش گرفته. آشنایی آن ها با یک مرد (مهران مدیری) اما مسیر زندگی شان را تغییر می دهد و باعث می شود به سمت کارهای خلاف کشیده شوند. این خط کلی قصه است که در دل آن خرده داستان های زیادی قرار دارد و بر اساس آن موقعیت های خنده داری شکل می گیرد. این را هم داشته باشید که این سریال کنایه هایی می زند؛ سریال مانند رویه مدیری در برنامه تلویزیونی دورهمی کنایه هایی سیاسی خواهد داشت.

دانلود قسمت 4 هیولا | دانلود قسمت چهارم سریال هیولا
دانلود قسمت چهارم سریال هیولا با لینک مستقیم
دانلود قسمت 4 سریال هیولا با کیفیت BluRay 1080p

http://yon.ir/rRDUh

--------------------------------
دانلود قسمت 4 سریال هیولا با کیفیت HQ 1080p

http://yon.ir/rRDUh

--------------------------------
دانلود قسمت 4 سریال هیولا با کیفیت 1080p

http://yon.ir/rRDUh

--------------------------------
دانلود قسمت 4 سریال هیولا با کیفیت 720p

http://yon.ir/rRDUh

--------------------------------
دانلود قسمت 4 سریال هیولا با کیفیت 480p

http://yon.ir/rRDUh

--------------------------------

Submit
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service