Přihláška do programu P(R)OTKÁVÁNÍ 2020 - pro rodiny a děti
V rámci projektu BESIT 2020 (Bezpečná síť tranzitní péče) otevíráme pro vybrané rodiny ze Středočeského kraje nový poradensko-vzdělávací preventivní program P(R)OTKÁVÁNÍ, známý též pod názvem "BEZPEČNÝ PŘÍSTAV". Program je zaměřený na rozvíjení zdravých citových vazeb v rodině, rozvoj rodičovských kompetencí a doprovázení ve změně.

Přihlásit můžete sebe, celou rodinu nebo jen své dítě. Záleží na Vašich potřebách, které detailněji prozkoumáme na osobním setkání. Starší děti od 15 let a mladí dospělí do 26 let se mohou přihlásit sami v přihlášce určené přímo jim.

Program zahrnuje 40 hodin individuální, skupinové i podpory Průvodce v průběhu až 9 měsíců. Program je hrazen z Evropského sociálního fondu, bude tedy pro účastníky poskytnut zdarma.

Přihlášku vyplňte a vyčkejte, budeme Vás kontaktovat s dalším postupem.

Program zahájíme v září - říjnu 2020. Ukončení programu je plánováno v květnu - červnu 2021.

Souhlas se zpracováním osobních údajů:
Z hlediska poskytovatele dotace pro tento projekt je nezbytné vyplnění všech níže požadovaných osobních údajů. Vyplněním přihlášky dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů za účelem výběrového tzv. mapovacího setkání a realizace výše uvedeného programu. S osobními údaji bude nakládáno v souladu s ustanovením zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění. Děkujeme za pochopení.
Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ŠAFRÁN dětem, o.p.s.. Report Abuse