Uczelnie bez dyskryminacji – wdrażanie systemowych rozwiązań rzecz równego traktowania w uczelniach w Polsce. Zgłoszenie na seminarium.
13 listopada 2018 r., godz. 10:00 - 17:00
Ośrodek Badań nad Mediami
Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, ul. Jęczmienna 9
Imię i nazwisko *
Your answer
Kontakt mailowy *
Your answer
Kontakt telefoniczny *
Your answer
Reprezentowana instytucja/organizacja/grupa oraz pełniona funkcja *
Your answer
Dane do faktury (jeśli jest potrzebna)
Your answer
Prosimy o krótką odpowiedź na pytanie: dlaczego chce Pan/i wziąć udział w seminarium? *
Your answer
Organizatorkom seminarium zależy na tym, aby wydarzenie było dostępne dla osób z różnymi niepełnosprawnościami. Prosimy o zaznaczenie, w jaki sposób możemy sprawić, by seminarium było dla Pani/Pana dostępne (tłumaczenie na PJM, podstawowa asystentura, opieka nad dzieckiem w trakcie obrad itp.).
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez fundację Autonomia z siedzibą przy ul. Konrada Wallenroda 55/75, 30-867 w Krakowie oraz Ośrodek Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, z siedzibą przy ul. Jęczmiennej 9, 31-268 Kraków, w celach związanych z organizacją seminarium "Uczelnie bez dyskryminacji - wdrażanie systemowych rozwiązań rzecz równego traktowania w uczelniach w Polsce", zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Administratorem danych osobowych będzie fundacja Autonomia z siedzibą przy ul. Konrada Wallenroda 55/75, 30-867 w Krakowie oraz Ośrodek Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, z siedzibą przy ul. Jęczmiennej 9, 31-268 Kraków. Dane są podawane dobrowolnie. Dane nie będą przekazywane podmiotom trzecim. Osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo dokonania zmiany, sprostowania lub usunięcia swoich danych, przeniesienia do innego administratora oraz do złożenia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak przewiduje to obowiązujące prawo. *
Prosimy o zaznaczenie preferowanej diety
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service