Реєстраційна форма учасників. «Дієві підприємці. Серія практичних вебінарів від Единбурзької бізнес-школи та House of Knowledge»
«Дієві підприємці. Серія практичних вебінарів від Единбурзької бізнес-школи та House of Knowledge» — це безкоштовні 30-хвилинні вебінари для підприємців малого та середнього бізнесу на YouTube-каналі Дія (https://bit.ly/2BOliNM).

Особливість формату вебінарів — розмови з акцентом на екш-плани для бізнесу («бери й роби»).

Графік вебінарів:

11 червня, 18:00 — «Комунікація з персоналом»
Спікер — Олена Ковальчук, тьюторка Единбурзької бізнес-школи, викладає курси HR Management, Організаційна поведінка, організаційна консультантка та бізнес-тренерка. У Олени 19+ років професійного досвіду навчання та розвитку персоналу, довіду роботи управління групою (в тому числі дистаційно) у компаніях з різних сфер.

15 червня, 18:00 — «Визначення точки беззбитковості»
Спікер — Олена Баришнікова, тьюторка Единбурзької бізнес-школи, викладає курси: Бухгалтерський облік, Прийняття фінансових рішень, викладачка блоку Фінанси програми Diploma in Procurement and Supply (Чартерний інститут закупівель та постачання, Велика Британія). Генеральна Директорка Альянсу Бізнес Освіти.

18 червня, 18:00 — «Як написати бізнес-план»
Спікер — Валерій Поворотній, тьютор програми Чартерного інституту закупівель та постачання на платформі House of Knowledge. Працює в бізнесі з 1994 року. З 1997 по 2015 рік займав керівні посади в міжнародних компаніях Samsung, Siemens та Sony.

22 червня, 18:00 — «Лідерство у малих командах»
Спікер — Наталія Кривда, докторка філософських наук, професорка кафедри української філософії та культури КНУ їм Т. Шевченка. Академічна радниця платформи House of Knowledge та програми МВА Единбурзької бізнес-школи в Україні, тьюторка курсу Лідерство: теорія та практика.

25 червня, 18:00 — «Комунікація з клієнтами»
Спікер — Олена Ковальчук, тьюторка Единбурзької бізнес-школи викладає курси HR Management, Організаційна поведінка, організаційна консультантка та бізнес-тренерка. У Олени 19+ років професійного досвіду навчання та розвитку персоналу, довіду роботи управління групою (в тому числі дистаційно) у компаніях з різних сфер.

02 липня, 18:00 — «Управління витратами та прибутковістю бізнесу»
Спікер — Оксана Кочмарська, управляюча партнерка «Аккаунтінг ХАБ», експертка з фінансового менеджменту та управлінського обліку, випускниця програми МBA Единбурзької бізнес-школи. В портфоліо пані Оксани більш ніж 300 проєктів за 17 років досвіду.
Ваше ім'я та прізвище *
Ваша електронна пошта *
Ваш номер телефону *
Поділіться з нами, звідки ви дізналися про відеопроєкт від Единбурзької бізнес-школи та House of Knowledge?
Розкажіть детальніше про себе
Clear selection
У якій сфері ви працюєте
Яку компанію ви представляєте
На яку тему з економіки вам було би цікаво послухати вебінар? Можете запропонувати декілька варіантів
Чи погоджуєтеся ви на обробку ваших персональних даних? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Ministry of digital transformation. Report Abuse