Kuir Kıbrıs Derneği Hukuki Danışmanlık Hizmeti Formu / Queer Cyprus Association Legal Consultancy Service Form
TR:
Bu Form, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Kuir Kıbrıs Derneği tarafından yürütülen Renklerin Çeşitliliği projesinin LGBTİ+'lara yönelik sunacağı hukuki danışmanlık hizmeti için oluşturulmuştur. Bu hizmet, sosyal gereksinim duyup ekonomik dışlanmaya maruz kalmış olan LGBTİ+'lara verilecektir.

ENG:
This form is created for the legal consultancy service for LGBTI+s under the scope of Diversity of Colors Project, funded by the European Union and implemented by the Queer Cyprus Association. This service will be given to LGBTI+s who are subjected to economic exclusion and in the need of social support.
İsim Soyisim / Name Surname *
E-mail *
Telefon Numarası / Phone Number *
Nerede yaşıyorsunuz? / Where do you live? *
Şu anda çalışıyor musunuz? / Are you currently working? *
Mesleğiniz / Profession *
Eğer öğrenci iseniz, ailenizden maddi destek alıyor musunuz? / If you are a student, do you receive financial support from your family?
Clear selection
Gelir Düzeyi / Level of Income *
Bakmakla yükümlü olduğunuz kişiler var mı? Are you responsible for providing financial support to anyone? *
Eğer bakmakla yükümlü olduğunuz kişiler varsa, kaç kişi olduğunu yazabilir misiniz? / If you are providing financial support to someone, how many people are there?
Lütfen, ücretsiz olarak bu servisten neden faydalanmak istediğinizi kısaca yazınız. / Please, briefly describe why you need to benefit from this service free of charge. *
Yaş, renk, etnik köken, engellilik, ırk, din, inanç, cinsiyet kimliği, cinsel yönelim, cinsiyet ifadesi, medeni halinden bağımsız olarak tüm insanlara eşit imkanı sağlamak dernek politikamızdır. Bu hizmete belirli bir katkı sağlamanız durumda size bir avantaj sağlanmayacaktır. Sadece, hizmetin daha çok kişiye ulaşması için katkıda bulunmuş olacaksınız. / It is the policy of QCA to provide equal opportunity to all persons regardless of age, color, national origin, disability, race, religion, creed, gender, sex, sexual orientation, gender identity and/or expression, marital status. Making a financial contribution will not give you an advantage, it will only mean that the service will reach more people in need.
Formu doldurduğunuz için teşekkür ederiz. Thank you for filling the form.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy