21. 11. 2018 - Jak podpořit žáky s odlišným mateřským jazykem pro SŠ
Účastníci se seznámí s možnostmi podpory žáků s odlišným mateřským jazykem (dále jen OMJ) na středních školách, přičemž bude kladen důraz nejen na legislativní možnosti podpory a na podporu v hodinách ČDJ nebo v běžných hodinách ČJL, ale také na přípravu těchto žáků na závěrečnou maturitní zkoušku z českého jazyka a literatury (dále jen ČJL).

Seminář probíhá v rámci projektu Inkluze pro každého (reg. č. CZ.07.4.68/0.0/0.0/16_037/0000351), který je spolufinancovaný Evropskou unií.

Jaké konkrétní otázky chcete k tomuto tématu zodpovědět? *
Your answer
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Titul *
Your answer
Datum narození *
Nutné pro získání certifikátu
Your answer
Telefon *
Your answer
E-mail *
Your answer
Škola / organizace *
Your answer
Uveďte prosím, jaké předměty učíte. *
V případě, že se Vás otázka netýká, uveďte nerelevantní.
Your answer
Jakou pedagogickou činnost vykonáváte? *
Absolvoval(a) jste již seminář METY, o.p.s. na toto či související téma? Pokud ano, o co se jednalo? *
Je možné zaškrtnout více možností.
Required
Absolvoval(a) jste seminář na toto či obdobné téma u jiné organizace? Pokud ano, uveďte na jaké téma. *
Your answer
Poznámka
Your answer
Souhlasím s uložením své e-mailové adresy do databáze Správce pro účely zasílání marketingových a propagačních sdělení. V případě Vašeho souhlasu Vám budeme prostřednictvím newsletteru zasílat aktuálních informace pro pedagogy. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Souhlas není povinný a poskytnutí služby na něj není navázáno. E-mailové adresy budou uchovávány do doby odvolání souhlasu. *
Informační povinnost
Pro účely plnění aktivit projektu potřebujeme získat některé Vaše osobní údaje, a to: jméno, příjmení, e-mail, telefon, pracoviště, datum narození, vykonávanou pedagogickou činnost. Zpracování osobních údajů je uděleno pro společnost META, o.p.s. – Společnost pro příležitosti mladých migrantů („Správce“). Poskytnuté údaje jsou shromažďovány a uchovány na zabezpečeném úložišti pro účely uvedené akce (komunikace s účastníky, ověření účasti, vystavení certifikátu a absolvování) na dobu jejího trvání a povinné archivace stanovené do 30. 06. 2030. Doba archivace odpovídá povinnosti Správce doložit ŘO projektu Inkluze pro každého (reg. č. CZ.07.4.68/0.0/0.0/16_037/0000351) doklady o uskutečnění akce a dodržení podmínek poskytnuté dotace.

Zásady zpracování osobních údajů jsou dostupné on-line http://www.meta-ops.cz/zasady-zpracovani-osobnich-udaju
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of META o.p.s. Report Abuse