Реєстрація на тренінг «Участь жінок у демократичному розвитку України»

Громадська організація «Центр підтримки молодих жінок» (м.Дніпро) продовжує реалізацію проекту «Гендерна перспектива миру».
Проект спрямований на підсилення професіоналізму лідерок жіночих організацій та жінок-активісток з локальних громад м.Дніпра та Дніпропетровської області для подолання соціальної напруги, запобігання конфліктів і миробудування, участі у демократичному розвитку України і рівноправного партнерства жінок і чоловіків у різних сферах життя країни, встановленні гендерної рівності.
Термін реалізації проекту 5 місяців. Серед заходів проекту - два одноденних тренінги та підсумковий круглий стіл. Впродовж проекту передбачені локальні активності.

До участі у проекті запрошуємо лідерок жіночих організацій та жінок-активісток з локальних громад м. Дніпро та Дніпропетровської області, жінок, що мають статус ВПО, жінок з районних центрів та сільської місцевості. Пріоритет до участі матимуть команди з 2 осіб та ті особі, які приймали участь у тренінгу «Участь жінок у демократичному розвитку України».

Тренінг «Участь жінок у вирішенні конфліктів і миробудуванні» відбудеться 12 вересня у м. Дніпро з 10:00 до 16:00 Тренерка тренінгу – Копнінська-Петриченко Юлія, тренерка з посилення спроможності місцевих громад та розвитку демократії. Реєстрація відкрита до 09.08.18р. за посиланням:

Питання, що розглядатимуться на тренінгу «Участь жінок у вирішенні конфліктів і миробудуванні»:

1. Сторони, причини і основна рушійна сила конфлікту,
2. Методи вирішення конфліктів, технік регуляції установок, визначення особистої стратегії поведінки в конфлікті, ненасильницька комунікація, активне слухання, формування «Я-повідомлення»
3. Знайомство з теоретичними основами та методиками миротворчості, з підходом «Не нашкодь!»: історія, аналіз контексту, планування дій.

Участь у тренінгу - безкоштовно. Учасникам з області буде компенсовано проїзд (за наявності оригіналів квитків). Впродовж дня передбачені перерви на чай зі смаколиками.

Проект координує - Кузьменко Ольга, (066)273-90-86.

Проект «Гендерна перспектива миру» реалізується в рамках конкурсу від Інформаційно-консультативного жіночого центру в рамках проекту «Посилення здатності громадських організацій проводити адвокацію та лобіювання включення антидискримінаційного підходу та принципу ґендерної рівності у реформу сектору безпеки», за підтримки Фонду Підзвітності Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів.
Ваше прізвище та ім'я *
Your answer
Контактний (мобільний) телефон *
Your answer
Електронна пошта *
Your answer
В якому населеному пункті Ви мешкаєте\працюєте *
Your answer
Яку організацію \ установу представляєте? *
Your answer
Як оцінюєте власний рівень знань щодо миротворчої тематики? *
зовсім не обізнана
маю високий рівень знань, застосовую на практиці
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy