EDCAMP IN A BОХ 4.0. Конкурсна заявка на участь у програмі
Застосуйте демократичний та інноваційний формат (не)конференції у своєму освітньому середовищі -  ОТРИМАЙТЕ "EDACMP У КОРОБЦІ" для своєї освітянської спільноти!

Запрошуємо Вас узяти участь у конкурсі на проведення регіональних освітніх (не)конференцій за програмою "EdCamp in a Box 4.0".

Програма побудована за принципом "бери – і роби" та надає "коробкове рішення" – усе необхідне організаційно-методичне забезпечення для проведення Вашої унікальної події та розбудови освітянської спільноти у Вашому регіоні чи населеному пункті.

Обсяг і структура анкети сформовані таким чином, щоб, заповнюючи її, Ви могли для себе також отримати уявлення про концепцію та матеріальне забезпеченная планованої Вами (не)конференції, чітко зрозуміти етапи планування, розподіл обов'язків, змістове наповнення та принципи звітності. Заповнена анкета стане для Вас готовим планом реалізації Вашого майбутнього – незабутнього! – міні-EdCamp.

ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 23:59 10 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ.

Результати будуть оголошені до 20 жовтня 2018 року, після проходження всіма конкурсантами/-ками телефонних інтерв’ю. Конкурсна комісія розпочне розгляд заявок лише після завершення дедлайну. Черговість подання заявок жодним чином не впливає на рішення конкурсної комісії.

Будуймо спільноту відповідального вчительства разом!

УМОВИ ПРОГРАМИ:

1. Освітня (не)конференція має бути проведена у будь-який день з 15 листопада 2018 до 31 травня 2019 року. Рекомендована кількість учасниць/-ків (не)конференції - 100 осіб.

2. Брати участь у конкурсі можуть усі охочі, проте перевага надаватиметься заявкам загальноосвітніх закладів (усіх типів та форм власності).

3. Після оголошення результатів конкурсу координатори/-ки проектів, які будуть відібрані для реалізації, засвідчують особистим підписом свою згоду з Умовами проведення освітніх (не)конференцій програми "EdCamp in a Box".

4. Власне заявка і безпосередньо (не)конференція мають відповідати політиці рівності шансів та недискримінації в освіті, враховувати гендерночутиву мову.

5. Після завершення (не)конференції координаторка/-ор надає в оргкомітет описовий та фінансовий звіти (із долученням чеків) за встановленими формами (надсилаються після оголошення результатів конкурсу разом з докладними умовами проведення).

6. Ми працюємо над тим, щоб коробка містила якнайбільше всього потрібного: як повний набір друкованих матеріалів (від беджів до сертифікатів на всіх учасників/-ць події (загалом тираж 15-ти позицій для 100 учасників/-ць) та консультативну підтримку, так і грошову допомогу. Рекомендуємо планувати бюджет події, орієнтуючись на суму 7 000 гривень.

7. Основними критеріями конкурсного відбору є Ваше бачення програми, команди та бюджету заходу. Такі критерії як вік, стать, регіон, звання чи стаж роботи не є визначальними.

8. EdCamp Ukraine не заперечує (а тільки вітає!) залучення коштів з інших джерел :-) Якщо це не політичні партії чи компанії з виробництва тютюну, алкоголю тощо.

ВАЖЛИВО! Радимо прописувати відповіді для кожного пункту анкети спочатку в окремому текстовому файлі, а потім скопіювати та вставити безпосередньо у цю форму - так Ви уникнете втрати даних. Також радимо зберегти текстовий файл та мати його під рукою під час телефонного інтерв'ю.

Щиро бажаємо успіху!

Команда EdCamp Ukraine
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ГО "ЕдКемп Україна". Report Abuse