Diagnoza potrzeb szkoleniowych osób pracujących w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie na terenie województwa mazowieckiego
Szanowni Państwo!

Stowarzyszenie Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" przygotowuje ofertę i będzie ubiegać się o dofinansowanie programu "Niebieskie Mazowsze - podnoszenie kompetencji osób pracujących na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie na terenie województwa mazowieckiego (2021-2023)".

W ramach planowanych działań zakładamy m. in. przeprowadzenie bezpłatnych szkoleń z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Szkolenia będą prowadzone on-line za pośrednictwem platformy zoom. Jest to narzędzie umożliwiające uczestnikom i prowadzącemu wzajemne widzenie się i słyszenie, pracę w podgrupach, wyświetlanie prezentacji, materiałów audio i wideo. Są to zatem warunki maksymalnie zbliżone do tych panujących w sali szkoleniowej.
Do udziału w szkoleniu on-line wystarczy komputer z kamerą, mikrofonem i głośnikami, tablet lub smartfon oraz stabilne łącze internetowe.

Poniższa ankieta służy zbadaniu na ile proponowane przez nas działania są interesujące dla potencjalnych beneficjentów projektu. Wprowadzone informacje nie są żadnym zobowiązaniem ani umową, pomogą nam natomiast oszacować skalę projektu.

Będziemy wdzięczni za informacje do Państwa!
Jaką instytucję Pan/Pani reprezentuje? Lub w jakiej Pan/Pani pracuje?
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia". Report Abuse