İTÜ Kayıt Günleri Kulüp Katılım Formu
Tanıtım ve Tercih Günleri etkinliğini geride bıraktık. Şimdi sıra İTÜ'ye yeni adım atan ve artık aramızda olacak olan arkadaşlara merhaba demekte. Kültür ve Sanat Birliği olarak bu amaçla 3,4 ve 5 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek olan İTÜ Kayıt Günlerinde yine tüm kulüplerimizle yerimizi alacağız. Tüm kayıt yaptıran öğrencilerin geleceği ve daha yoğun katılımın gerçekleşeceği etkinlik süresince kulüplerimizin kendilerini tanıtma ve çeşitli gösteriler sergileme imkanı olacaktır. Bu sayede yeni arkadaşlarımız daha dönemem başlamadan aradıkları kulübü, kulüplerimiz de yeni üyelerini bulmuş olacaklar.

Etkinlik süresince açık olacak KSB stantlarında görev alacak olan kulüplerin bu anketi 29 Temmuz saat 12.00' a kadar yanıtlamaları önemlidir!!

Kulübünüzün adını giriniz *
Your answer
Etkinlik stantlarında bulunabileceğiniz günler hangileridir? *
Tanıtımın sürekliliği açısından birden kulüplerimiz maksimum sayıda günde etkinlikte yer alabilir. Uzmanlık Kulüpleri ilgili oldukları bölümlerin kesin kayıt tarihlerini linkte bulabilirler. http://www.sis.itu.edu.tr/duyuru_ekler/kayit201610/kayitlar.php?secenek=1
Required
Stantınızda kulübünüzden düzenli olarak bulunabilecek kişilerin isim soyisimlerini ve tişört bedenlerini belirtiniz. *
Tişört bedeni (S-M-L) yanına erkek veya kadın bedeni olduğunu gösteren E - K  harfleri konularak yazılmalıdır.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service