CEO ve CXO CV'LERİ İÇİN PROFESYONEL CV CHECK-UP!
CEO (Chief Executive Officer) ve C Suite CXO'lar bir şirketin en önemli İnsan Kaynaklarıdır. İnsan Kaynaklarının başlangıç noktası, organizasyon hiyerarşisinin en üst noktaları, pazarda organizasyonunun temsil sesi, yenilikçiliğin, pazarlama ve satışın, yönetim trendlerinin ve geleceğin şekillendirildiği bir noktaları temsil ederler Bu kariyer segmentinde yer alan profesyonellerin iş piyasasına yönelik konumlandırmaları büyük önem taşır. Temsil ettikleri seviyeye uygun Profesyonel CV'ye sahip olmaları gerekir.
NEDEN CEO CV'LERİ ÇOK ÖNEMLİDİR?
Bugünün CEO ‘ları ve CXO bandında çalışan profesyoneller, dünden daha karmaşık iş riskleri, ekonomik karmaşa ve ticaretin yeniden şekillendiği bir dönemde daha büyük zorluklarla mücadele etmek durumundalar. CXO bandındaki profesyonellerin kariyerleri önemlidir. Kariyerde devamlılık ve finansal sürdürebilirlik ve organizasyonel hiyerarşinin en üst noktasında olmalarından dolayı, iş piyasası ile etkileşimleri daha çok kişisel ve profesyonel networkleri, head hunterlar üzerinden gerçekleşir. Yeni iş fırsatlarına yönelik davet aldıklarında dahi, temsil ettikleri ve edecekleri mevkiye uygun Profesyonel CV ihtiyaçları vardır. Doğru algı ve imaj CV içinde geçerlidir.

CEO ve CXO seviyesindeki profesyoneller şirketin uçtan uca tüm süreçlerinden sorumludurlar. Kurumsal değer zincirinin en tepe noktasındaki, en üst seviyede temsil gücününe ve yetkisine sahip, şirketin geleceğini şekillendiren, aldıkları kararlar ile yüzlerce, binlerce insana iş fırsatı sağlayabilme özellikleri vardır. Bu yüzden CV'leri Profesyonel seviyede temsil gücüne sahip olmak zorundadır.

Peki CXO bandındaki profesyoneller CV'lerinin kendilerini doğru şekilde temsil ettiğini nasıl anlayacak ve yorumlayacaklar?

Aşağıda ki kutuya CV'nizi yükleyip ilgili bilgi alanlarını benim ile paylaşırsanız, CV 'nize ilişkin 5 sayfalık Profesyonel CV Check-Up raporunuzu sizin ile paylaşacağım. Bu şekilde değerli CV'nizi bir yer ile paylaşmadan önce sizi nasıl temsil edeceğine dair net bir fikriniz olacaktır.

CEO VE CXO CVLERİ İÇİN VAZGEÇİLMEZ 8 ÖZELLİK
1- Şirketin En Usta Risk Yöneticilerindir. Risk ve Çeşitlendirilmiş Risk Yönetimi CEO ve CXO 'ların yeni ekonomik dönemde olmazsa olmazlarındandır.
2- CEO ve CXO 'ların iş başarısı ortaya koydukları Vizyon ve Stratejiye dayanır. CEO şirket için başarının DNA 'sını çözümlemiş ve Başarının Vizyonunu tanımlayabilen bütünden sorumlu tek profesyoneldir. Profesyonel CV'lerde Başarının temsili, stratejik düşünce modelleri ile birlikte liderliğin nasıl icra edildiğini anlatır.
3- Günümüz yerel ve küresel ticaretinin dayanağı Agile (Çevikliği) beraberinde getirmesidir. CEO ve CXO'lar organizasyonlarının dönüşümünü çevikliğe dayandırarak, başarıyı getirecek organizasyonun yapı taşlarını ve temelini ortaya koyar. Çevik organizasyona geçiş ve başarının sırrı Profesyonel CV'ler de kodlanmalıdır. Çevik organizasyon bugün bir business trend aynı zamanda gereklilik haline gelmiştir.
4- CEO'lar birbirinden farklı çalışma nesillerini bir arada tutan, başarı odaklı organizasyon kültürünün tasarımcısı ve uygulayıcısıdır. Organizasyon kültürüne etki mutlaka CEO ve CXO CV'lerinde bahsedilmelidir.
5- Teknoloji, İnovasyon, Arge ile yeni ürün, ürün türevlerinin geliştirilmesinin nasıl sağladığı Endüstri 4.0, Makina Otomasyonu ve IOT gibi hit teknoloji konuları, yıkıcı inovasyon gibi yenilikçiğin üst boyuları, sınırsızlığına organizasyonu taşımak, ortaya konan iş iddiasının bir yansımasıdır ve CEO, CXO CV'lerinin vazgeçilmezlerindendir.
6- Dijital dönüşüm veya dijitalleşme, süreç, teknoloji ve insan üçgenindeki verimliliğin, karın, kazancın, müşteri karşılamanın, iş ortaklığı eko sisteminin ve üretim organizasyonun veriminin sürdürülebilirliğinin mecburi ismi ve tanımıdır. CXO'ların ajandalarında dijitaleşme vazgeçilmez, sürekli ve sürdürülebilir değişimin yeni ismi. Bu süper hit konunun CEO ve CXO'nun CV sinde doğru bir şekilde yer alması gereklidir.
7-Müşteri deneyimi, müşteri yolculuğu, yeni dijitalleşen organizasyonda, müşteri sadakatının ve bağlılığının önemli bir konusudur. Bu konu ile CEO, yeni gelir kalemlerini keşfedebilir, oluşturabilir ve şirketini daha önce deneyimlemediği pazarladarda yol aldırabilir. Mutlaka CEO CV'sinde yer alması gereken bir konudur.
8- CEO ve CXO'lar Organizasyonlarında etkin liderlik yaklaşımı uygulayarak, örnek alınan ve liderliği ile 10 temel alana etki eden profesyoneldir. On alan faktörü, Organizasyon, Takım, Yetenek, İnsan Kapitali, Etkinlik ve Verimlilik, Kültür, Vizyon ve Strateji, Değişim, Dijitalleşme ve Siber Savunma, İnovasyon bir CEO'nun varlığı ile etkileşime geçerek şirketin gücünün arttığı veya zayıfladığı alanlardır.

Yukarıdaki 8 konu CEO CV'sinin olmazsa olmazını oluşturur.

EXECUTIVE PROFESYONEL CV-CHECKUP İHTİYACINIZ İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUN
Profesyonel CV Check-Up Profesyonel CV'nizin iş piyasasının rekabet gücüne yönelik 5 sayfalık bir rapor içerisinde, Profesyonel CV'nizin olgunluk seviyesi (İcraat Seviyesinin Kalitatif ve Kantatif değerler ile bütünleşmesi) , ATS sistem uyumluluğu, Anahtar Kelime Kullanım Etkinliği, İçerdiği Kariyer Hikayesi, Hedef Kitlesi, Stratejik Düşünce Modellerinin Kullanımı, Başarı Temelli Yorumlama, CV'nizin ihtiva ettiği İçerik Stratejisi ve etki gücünün yorumlanmasına yönelik bütünsel bir bakış açısı ile sahip olduğunuz CV'nizin Rekabet gücünü ölçer ve değerlendirir. Profesyonel CV'nizi paylaşmadan önce Profesyonel CV Check-Up yaptırtmak için aşağıdaki formu lütfen doldurun.

Profesyonel CV Check-Up desteği ücretsiz bir rapordur. CV'nizi paylaştıktan sonra raporun size ulaşma süreci 24-48 saat yoğunluğa göre farklılık gösterebilir.

LÜTFEN ADINIZI VE SOYADINIZI PAYLAŞIN *
LÜTFEN E-POSTA ADRESİNİZİ PAYLAŞIN *
LÜTFEN LİNKEDİN PROFİLİNİZİN ADRESİNİ PAYLAŞIN *
LÜTFEN SİZE ULAŞABİLECEĞİM TELEFON NUMARANIZI PAYLAŞIN *
LÜTFEN NEDEN PROFESYONEL CV'NİZ İÇİN CHECK-UP İHTİYACINIZ OLDUĞUNU BELİRTİN *
PROFESYONEL CV CHECK-UP DESTEĞİNDEN FAYDALANMAK İÇİN LÜTFEN CV'NİZİ EKLEYİN.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service