CATAN | Eliminacje do Mistrzostw Polski 2023 - zapisy na turniej
Zapraszamy do udziału w turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski 2023 w CATAN. 

Gracze są osadnikami na niedawno odkrytej wyspie Catan. Każdy z nich przewodzi świeżo założonej kolonii i rozbudowuje ją stawiając na dostępnych obszarach nowe drogi i miasta. Każda kolonia zbiera dostępne dobra naturalne, które są niezbędne do rozbudowy osiedli.

Gracz musi rozważnie stawiać nowe osiedla i drogi, aby zapewnić sobie dostateczny, ale zrównoważony dopływ zasobów, a jeśli ma ich nadmiar - prowadzić handel z innymi graczami sprzedając im owce, drewno, cegły, zboże lub żelazo a pozyskując od nich te zasoby, których ciągle mu brakuje.

Pierwszy z graczy, który uzyska dziesięć punktów z wybudowanych przez siebie dróg, osiedli i specjalnych kart - wygrywa.


Harmonogram:
12:40-12:50 - potwierdzenie obecności
13:00 - start turnieju
17:00 - przewidywane zakończenie turnieju

Zasady turnieju:
  • limit graczy: 32 osoby (decyduje kolejność zgłoszeń). Można zapisać się także bezpośrednio na wydarzeniu jeśli będą wolne miejsca.  
  • nagrody zostały ufundowane przez wydawnictwo GALAKTA
Miejsce:
Galeria Młociny,  Zgrupowania AK "Kampinos" 15, 01-943 Warszawa
II piętro, strefa Dania i Spotkania, w pobliżu MULTIKINA


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
Nagrody w turnieju
Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia turnieju (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
*
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy