Стати учасником проєкту «Наша Конституція»
Ми запрошуємо всіх співгромадян до громадянсько-мистецької акції: написати текст нашої Конституції разом, усією країною.

Конституція України складається з 14 розділів і 161 статті.  Для цього нам знадобиться 950 учасників (рівно стільки у конституції абзаців та заголовків). Кожний учасник напише один абзац своєю рукою.

Ми зберемо їх всі у книгу, яку супроводимо дитячими малюнками, зробленими під час війни, та роботами українських художників та ілюстраторів. До нас вже долучилися художниці та художники Алевтина Кахідзе, Ярослав Солоп, Микита Кравцов, Аня Звягінцева, ілюстратор Олександр Грехов та ілюстраторка Женя Олійник.

До Дня Незалежності України ми презентуємо готову книгу, оголосимо її передзамовлення, а виручені від продажу кошти направимо на допомогу Збройним силам україни і постраждалим від війни. Про всі надходження та витрати відзвітуємо публічно.

Подробиці про проєкт: http://ourconstitution.site/

З питаннями щодо участі та партнерства звертайтесь за мейлом ourconstitution.site@gmail.com

Слідкуйте за новинами на сторіках проєкту в Facebok, Instagram та Twitter:
https://www.facebook.com/ourconstitution.site/
https://www.instagram.com/ourconstitution.site/ 
https://twitter.com/constitutionua
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Для того, щоб взяти участь у проєкті «Наша Конституція», зареєструйтеся як учасник, вказавши своє ім'я, місто та електронну пошту.

Невдовзі ми зв'яжемося з вами, надішлемо ваш рядок з конституції, який треба буде написати власноруч на звичайному аркуші паперу, відсканувати та надіслати нам назад.

Для сканування достатньо буде звичайного офісного або домашнього сканера. Не хвилюйтеся, це просто. Разом з текстом ми вишлемо вам інструкції з якими налаштуваннями краще зробити скан.

Якщо ви не маєте сканера, то можна скористатися одним з безплатних додатків для смартфонів Android або iOS. Ми також пояснимо як це зробити.

Якщо ви не маєте змоги відсканувати свій напис, але хочете взяти участь у проєкті, ви можете надіслати нам свій аркуш «Новою поштою» і ми потурбуємось про решту.
Ім'я *
Прізвище *
Якщо ви живете на окупованих територіях, і з міркувань безпеки (або з будь-яких інших причин) не хочете залишати своє прізвище — використайте псевдонім або поставте прочерк у цьому полі.
Електронна пошта *
Невдовзі ми зв'яжемося з вами електронним листом і надішлемо ваш рядок з конституції та прості інструкції зі сканування.
Місто або населений пункт, область, країна *
Якщо ви вимушені були покинути своє місто через російську агресію, вкажіть його та своє поточне місце проживання (Наприклад: Буча, Київська область / Краків, Польща). Якщо ви живете на тимчасово окупованій території України, і не бажаєте розкривати своє перебування з міркувань безпеки (або будь-яких інших причин) — поставте прочерк.
Чи маєте змогу відсканувати свій напис? *
Хочете взяти участь разом з рідними, друзями або колегами?
Ми будемо вдячні якщо ви долучите до участі свою родину, друзів, колег. Для цього надішліть їм посилання на цю форму, або залиште їх email в полі нижче і ми надішлемо їм інструкцію (:
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy