Biela vrana beží Národný beh Devín – Bratislava
Tím Bielej vrany pobeží na Národnom behu Devín-Bratislava už šiesty krát. Veríme, že sa k nám pridáte aj tento rok. Svojou účasťou v tíme Biela vrana podporíte ocenenie a jeho myšlienku verejne.

Všetkých bežcov tímu Biela vrana zaregistrujeme my. Stačí len, keď vyplníte nasledujúci dotazník a uhradíte registračný poplatok vo výške 15 € do pondelka 25. marca.

Štartovné čísla vyzdvihneme tiež my. Prevziať si ich budete môcť ráno pred behom na Vajanského nábreží, odkiaľ ide kyvadlová doprava na Devín alebo v týždni pred behom v priestoroch Tichej vody, na adrese: Gajova 4 v Bratislave. Všetky potrebné informácie o úhrade a organizačné info Vám pošleme e-mailom po vyplnení dotazníka.

Po termíne 25. marca budete mať aj naďalej možnosť sa prihlasovať avšak už priamo cez usporiadateľa behu a bez našej podpory. Takéto individuálne prihlásenie cez usporiadateľa bude možné až do 8. apríla. Aj pri individuálnej registrácii sa budete vedieť pridať do tímu Bielej vrany.

Kontaktovať nás môžete na info@bielavrana.sk

Email address *
Meno a priezvisko *
Your answer
Bydlisko *
Adresu uvádzajte v tvare PSČ a mesto.
Your answer
Dátum narodenia *
Váš dátum narodenia potrebujeme vedieť, aby sme si boli istí, že budete bežať v správnej kategórií. Dátum napíšte v tvare DD.MM.RRRR
Your answer
Kategória *
Telefónne číslo *
Vďaka telefónnemu číslu budete počas podujatia dostávať vaše výsledky cez SMS. Číslo zadávajte v tvare +421912333444.
Your answer
Čas Devín - Bratislava 2015 - 2017
Váš cieľový čas vo formáte hh:mm:ss . Ak ste na Devín - Bratislava ešte nebežali, prejdite na ďalšiu otázku.
Your answer
Najlepší čas na 10 km za poslednú sezónu
Napíšte čas vo formáte hh:mm:ss Ak neuvediete čas, budete automaticky zaradení do posledného sektora.
Your answer
Doprava na štart *
Upozornenie! Individuálna doprava motorovým vozidlom na štart v Devíne nie je možná! Štartové čísla Vám budeme rozdávať ráno pred behom pred Slovenským národným múzeom na Vajanského nábreží. Odporúčame preto zvoliť autobus z Vajanského nábrežia. Ak si vyberiete iný spôsob dopravy, alebo iné nástupište, myslite prosím na to, že si štartové číslo budete musieť prevziať sami vo štvrtok 11.4. od 15:00 - 17:00 alebo v piatok 12.4. od 08:00 - 17:00 v priestoroch Tichej vody na Gajovej 4, Bratislava. Kontaktnou osobou na vyzdvihnutie čísiel bude Laura Kösziklová (0903 461 241)
Mám záujem o tričko s motívom tímu Bielej vrany
Ak ešte nemáte tričko Bielej vrany z minulých rokov, prípadne bežíte prvý krát a radi by ste ho mali, jedno Vám radi darujeme. Design trička je rovnaký ako minulý rok. Máme obmedzený počet kusov. Ak tričko vo Vašej veľkosti nebudeme už mať, napíšeme Vám.
M
L
XL
pánske funkčné
S
M
L
pánske bavlnené
S
M
L
dámske funkčné
S
M
L
dámske bavlnené
Súhlasím s podmienkami usporiadateľa behu *
Vyhlasujem, že som oboznámený/á s propozíciami podujatia, prihlásením na podujatie ich v celom znení akceptujem, zaväzujem sa ich dodržiavať a som si vedomý/á, že mojou povinnosťou je rešpektovať pokyny organizátorov podujatia. Vyhlasujem, že som dostatočne pripravený/á pre účasť na zvolenom podujatí, som zdravý/á, absolvoval/a som potrebnú lekársku prehliadku a zúčastňujem sa na vlastnú zodpovednosť. Súčasne dávam svoj neodvolateľný súhlas na zverejnenie obrazovej dokumentácie (fotografie a videozáznam) z podujatia, na ktorých som zachytený/á, zároveň súhlasím s ich využitím na marketingové účely podujatia. V súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a jeho platnom znení, dávam svoj súhlas na spracovanie mojich osobných údajov pre účely vedenia evidencie účastníkov podujatia organizátorovi podujatia a jeho sprostredkovateľom, ktorí sú uvedení v propozíciách podujatia. Vyhlasujem že som uviedol svoje vlastné osobné údaje, údaje osoby ktorá mi k uvedeniu údajov dala výslovný súhlas a toto tvrdenie v prípade potreby doložím v písomnej forme, alebo údaje osoby, ktorej som zákonným zástupcom. Pravidlá spracovania osobných údajov usporiadateľom behu nájdete na: https://behsity.sk/clanky/detail/co-sa-deje-s-informaciami-od-vas
Required
Súhlasím so spracovaním osobných údajov *
Týmto dávam v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov VIA IURIS a Tichej vode súhlas na spracovanie mojich osobných údajov uvedených v tomto formulári na účel registrácie na Národný beh Devín-Bratislava. Zároveň súhlasím, že VIA IURIS a Tichá voda sprostredkujú tieto údaje za účelom registrácie usporiadateľovi behu. Označením súhlasu zároveň vyhlasujem, že som sa oboznámil/a s pravidlami spracovania osobných údajov VIA IURIS a Tichej vody pre Národný beh Devín-Bratislava, ktoré nájdete tu: http://bielavrana.sk/beh/docs/info-spracovanie-ochrana-osobnych-udajov.pdf
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of VIA IURIS. Report Abuse - Terms of Service