Анкета реєстрації команд

У минулому році громадські організації Волині та місцеве самоврядування отримали важливу підтримку завдяки українсько-німецькій програмі «Київський Діалог». Йдеться, як про чотириденну «Школу адвокації та партисипації», що збагатила її учасників цінними знаннями, так і про конкурс громадських ініціатив, в межах якого було підтримано реалізацію п’ятьох проєктів.

Щоб і далі підтримувати локальні ініціативи та сприяти позитивним змінам у громадах, «Київський діалог» разом з громадською організацією «Волинський Інститут Права» запланував подібні активності і в цьому році.

Перший запланований захід – це трьохденна Школа громадської участі та взаємодії, що відбудеться в серпні. Тому, розпочато конкурсний відбір команд на участь у цьому навчанні. 

Для того, щоб заявити про себе та своє бажання долучитись до команди змінотворців, необхідно до 2 серпня заповнити цю анкету. Результати відбору будуть оголошені до 4 серпня. 

Для довідки: Київський Діалог – це українсько-німецька програма підтримки локальних ініціатив та створення мережі змінотворців для демократичних перетворень в Україні.

Київський Діалог стартував у 2005 році як формат міжнародних конференцій із суспільних та політичних тем, а у 2014-му став сприяти розвитку громадських ініціатив у регіонах України.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Населений пункт (місто, ТГ) *
Склад команди

Склад команди (3-5 осіб). Зазначте, будь ласка, хто з учасників/учасниць представляє громадський сектор, а хто ОМС. Також в кажіть ПІБ, місце роботи, посаду. 

*

Контактні дані представників команди (номер телефону, електронна пошта)*

Зазначте, будь ласка, хто з команди буде контактною особою. 

*

Мотивація вашої команди до участі в навчанні

*

Опишіть проблему/проблеми, які Ви хочете вирішити в своїй громаді. 

Оптимально навести 3-4 проблеми.

*
Які ідеї щодо вирішення названих проблем ви готові розвивати разом з Київським Діалогом? *
Чи бере ваша громада участь у проектах/програмах національної чи міжнародної технічної допомоги? 
Якщо так, то в яких? 
*
Заповнюючи цю форму, ви надаєте згоду на зберігання та обробку персональних даних, згідно із Законом України «Про захист персональних даних» *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy