Přihláška na divadelníBAF! 2018
Těší nás, že se chcete zúčastnit osmého ročníku našeho festivalu. Projděte prosím a vyplňte přihlášku, UZÁVĚRKA JE 30. ZÁŘÍ 2018. Čtěte pozorně, každý rok se nám stává, že se někdo překoukne a vyplní položky jinak, než chtěl, a pak jsou z toho mrzutosti, zejména jde-li o termíny představení.
Komu je festival určen
Smyslem našeho festivalu je poskytnout souborům zpětnou vazbu – od lektorů, diváků i ostatních divadel – a o představeních diskutovat. Na diskusích si hodně zakládáme. Pokud vás nezajímá, co si o vaší hře myslí jiní, pokud nechcete vidět, co dělají jiná divadla, pokud vás kritika popouzí, potom pro vás náš festival nebude mít smysl.

Při výběru souborů budeme přihlížet ponejvíce k tomu, kolik času na našem festivalu soubory stráví. Chápeme, že je někdy těžké vyhradit si na divadlo více dní, nicméně náš festival není zamýšlen pro ty, co přijedou chvíli před svým představením a brzy po něm zmizí nenávratně pryč.

Hrací prostor
Festival se letos bude konat na menších podiích, než v minulých letech, a bude lépe sedět spíše komornějším představením; velké výpravy se na něj možná ani nevejdou. Podium je široké zhruba 3 metry a hluboké asi 5 metrů. Přesné rorzměry a fotky brzy pořídíme a pošleme všem přihlášeným souborům.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms