PREMIUM COACH JUNIOR - Wniosek o odbycie stażu w klubach Centralnej Ligi Juniorów województwa małopolskiego
Projekt Premium Coach - Junior autorstwa Wydziału Szkolenia MZPN ma na celu stworzenie trenerom możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji i kompetencji poprzez udział w tygodniowych stażach szkoleniowych. Staże realizowane będą w klubach województwa małopolskiego uczestniczących w młodzieżowych rozgrywkach PZPN na poziomie centralnym - Centralna Liga Juniorów. Projekt skierowany jest do trenerów/trenerek z województwa małopolskiego i ma charakter nieodpłatny. MZPN nie ponosi kosztów związanych z dojazdem, zakwaterowaniem i wyżywieniem trenerów podczas realizacji stażu.

Terminy i aplikacja na staż:
Staż realizowany będzie przez 7 dni (od poniedziałku do niedzieli) w wybranym przez uczestnika tygodniu począwszy od dnia 03.08.2020 roku do 30.08.2020 roku. Przyjętych na staż może być maksymalnie 6 trenerów (po dwóch trenerów do każdego klubu uczestniczącego w projekcie). W rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 staże realizowane będą w trzech klubach: Cracovia Kraków, Wisła Kraków, Hutnik Kraków.

Aplikacja na staż Premium Coach - Junior odbywa się do 30 lipca 2020 roku za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie MZPN.

Decyzje o przyjęciu na staż podejmuje Wydział Szkolenia MZPN na podstawie liczby uzyskanych punktów w postępowaniu kwalifikacyjnym. Ocenie podane zostaną: wykształcenie, uprawniania trenerskie, odbyte staże, doświadczenie i osiągnięcia w pracy trenerskiej, doświadczenie zawodnicze. Decyzja o przyjęciu/braku przyjęcia na staż będzie przekazana kandydatom do dnia 31.07.2020 roku.

Warunki uczestnictwa w projekcie:
1. Posiadanie aktualnej licencji trenerskiej UEFA.
2. Praca w klubie (akademii/stowarzyszeniu) na terenie województwa małopolskiego lub adres zamieszkania na terenie województwa małopolskiego.
3. Aplikacja na staż przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie MZPN.


Warunkiem udziału w programie Premium Coach jest wypełnienie wniosku przez formularz internetowy oraz wysłanie swojego CV w formacie pdf (max 10MB) na adres wladyslaw.lach@mzpnkrakow.pl .

CV oprócz danych osobowych powinno zawierać wykształcenie, w tym wykształcenie specjalistyczne, czas i miejsca uczestniczenia w stażach i konferencjach, doświadczenie w pracy trenerskiej, osiągnięcia zespołowe w pracy trenerskiej oraz przebieg kariery zawodniczej.
Nazwisko i Imię *
Adres zamieszkania (miejscowość) *
Adres zamieszkania (ulica) *
Adres zamieszkania (kod pocztowy) *
Aktualne miejsce pracy trenerskiej *
Aktualne miejsce pracy ( nie związanej z piłką) *
Adres e-mail *
Numer telefonu *
Posiadane Wykształcenie *
Rodzaj Wykształcenia *
Required
Posiadana Licencja *
Numer Licencji Trenerskiej *
Liczba odbytych staży w Polsce *
Liczba odbytych staży zagranicznych *
Czas pracy szkoleniowej (trenerskiej) z młodzieżą w latach *
Osiągnięcia zespołowe w pracy trenerskiej z drużynami młodzieżowymi *
Required
Najwyższy poziom rozgrywkowy, który osiągnąłeś jako zawodnik piłki nożnej *
Preferowane miejsce stażu *
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w programie Premium Coach i zapoznałem się z jego regulaminem *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy