טופס הגשת מועמדות למאיץ הגליל לתעשייה חכמה - 2019 (שלב מתקדם)
שלום יזם/יזמית יקר/ה,

מאיץ הגליל מציע תוכנית ומסגרת למיזמים המתקיימת בכרמיאל, המיועדת למיזמים הפונים לתעשייה, כלומר מביאים פתרון טכנולוגי לבעיה או צורך שרלבנטי לתעשייה היצרנית. מבחינתנו רלבנטי כל מיזם שמשרת את התעשייה, לא רק בתחום הייצור עצמו, אלא גם בתחומים כגון אחזקה, לוגיסטיקה ורכש וכד'. אנו פועלים בתחום הלוהט של Industry 4.0 - המהפיכה התעשייתית הרביעית.

המאיץ מנוהל ע"י המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה, מונא חלל לשינוי ועיריית כרמיאל, בתמיכת משרד הכלכלה (מערך המעוף) ובחסות של חברות תעשייתיות, ישראליות ורב-לאומיות. כמוכן נותנות למאיץ חסות חברת Deloitte ומשרד עו"ד הרצוג-פוקס-נאמן. אתר המאיץ: www.galil-accelerator.org.il

מטרת המאיץ היא לקדם מיזמים איכותיים במהירות לעבר הצלחה: לקוחות ומשתמשים, התקדמות במוצר (או בשירות), מודל עיסקי ומימון/השקעות.

המאיץ מספק הדרכה והכוונה, מנטורינג אישי, סיוע בתחום המוצר/שירות למי שזקוק לכך, בפטנטים אם רלבנטי, והרבה סיוע בקשרים ופתיחת דלתות, פיילוטים ועוד. למאיץ קשרים רבים עם חברות תעשייתיות וגורמים נוספים והוא מחבר את המיזמים לגורמים המתאימים.

המאיץ הינו ללא תשלום והבעלות על המיזם ועל ה-IP (רעיון, פטנט וכו') נשמרת במלואה ליזמים.
התוכנית פתוחה ומותאמת ליזמים מכל הארץ.
למעוניינים, ייפתח במהלך תקופת המאיץ מיתחם עבודה המיועד למיזמים, בכרמיאל. פרטים יימסרו בנפרד.

המאיץ יתחיל ב"בוטקמפ" - כולל הדרכה ויישור קו, מיפגש עם מנטורים והצגה לפני פנל של אנשים מנוסים. אח"כ הפעילות תכלול מיפגשים בתדירות של שבועיים או שבוע, בד"כ בימי חמישי אחה"צ/ערב או שישי בבוקר ומיפגשים פרטניים לפי הצורך בתיאום נפרד. המאיץ יסתיים באירוע Demo Day לאחר כ-6 חודשים מהפתיחה, בו יוצגו המיזמים וההתקדמות שעשו בפני הקהיליה הרלבנטית (תעשיינים, משקיעים, מנטורים ועוד).

למאיץ שני שלבים/מסלולים -
1. למיזמים בשלב מתקדם יחסית - כשיש כבר צוות משלים עם מודל עסקי מוגדר ומחוייבות למיזם ברמת משרה מלאה (לפחות אחד מהצוות, רצוי כולו), מוצר ראשוני והתחלה של לקוחות ראשונים (רצוי משלמים): מתוכנן להיפתח ב-11 באפריל 2019.
2. ליזמים בשלב המוקדם - כלומר לפני לקוחות משמעותיים, אפילו יזם בודד, משלב הרעיון: ייפתח בחלק השני של 2019: תוכנית המוגדרת כ-Pre-Accelerator

כאמור, בשלב המתקדם, יתקבלו מיזמים בהם לפחות אחד מחברי הצוות עובד במשרה מלאה על המיזם.
המאיץ דורש רצינות ומחוייבות, נכונות להתמדה ולעבודה, ויכולת ניהול שיחה והקשבה מול לקוחות ומנטורים.


*** טופס זה מיועד להגשת מועמדות למאיץ עבור יזמים בשלב המתקדם בלבד ***
הטופס ימולא ע"י אחד מחברי הצוות - מי שמוביל את המיזם.

*** שימו לב שאנחנו מחפשים מיזמים/רעיונות שפונים לשוק החברות התעשייתיות כלקוח (למשל: מיזם המבוסס על מערכת איתור בעיות במכונות ייצור לפני שהן מתקלקלות) ולא מיזמים של פיתוח מוצר הניתן לייצור על ידי יצרן תעשייתי מסויים ***


המועמדים המתאימים יזומנו לראיון אישי ולוועדת קבלה.


להלן חלקי הטופס:

חלק א': פרטים אישיים
חלק ב': תחום מומחיות
חלק ג': רעיון המיזם
חלק ד': כמה מילים על עצמך
חלק ה': מינהלה
חלק ו': אישור, הצהרה וחתימה


אנחנו שמחים שהחלטת להגיש מועמדות!

*** מועד אחרון לרישום למחזור הקרוב: 31/3/19 בחצות ***

לפרטים נוספים:
רמי גזית מנהל המאיץ: 052-5522889 מייל: ramigazit1@gmail.com

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service