Zostań Sympatykiem VIP PAFERE
Zyskaj dostęp do pobudzających intelektualnie tekstów ze strony pafere.org, a także przygotowanych przez nas materiałów wideo itp. Jako pierwszy dowiedz się o organizowanych przez nas spotkaniach, wykładach, konferencjach... Będziemy Cię także informować o nowych publikacjach książkowych.

Dodatkowo - nawet kilka razy w roku - otrzymaj od PAFERE darmowe książki i inne materiały edukacyjne, które wyślemy na podany przez Ciebie adres.

Może Cię także poprosić - w sposób nienachalny i tylko w towarzystwie ciekawych materiałów (np. linków do artykułów, drukowanej książki) - o wsparcie naszej działalności statutowej (np. w formie przekazania nam 1 proc. podatku)

PAFERE jest fundacją edukacyjną i Organizacją Pożytku Publicznego (KRS: 0000278610) z siedzibą: ul. Mickiewicza 16/12A, 01-517 Warszawa. PAFERE będzie przetwarzał Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności PAFERE: https://www.pafere.org/polityka-prywatnosci/. W razie pytań prosimy o kontakt: pafere.org | pafere@pafere.org | rodo@pafere.org | (+48) 22 633 52 30
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Chcę otrzymywać biuletyn mailowy nie częściej niż dwa razy w miesiącu. *
Kilka razy w roku chciałbym otrzymać darmowe książki lub inne materiały edukacyjne. *
Akceptuję politykę prywatności PAFERE *
NA JAKI ADRES CHCESZ OTRZYMYWAĆ DARMOWE KSIĄŻKI I MATERIAŁY EDUKACYJNE PAFERE?
Twoje imię i nazwisko *
Kod pocztowy *
Miasto *
Ulica, numer domu i ew. mieszkania *
Telefon kontaktowy
CZY CHCESZ NAM COŚ POWIEDZIEĆ?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy