Zostań Sympatykiem VIP PAFERE
Zyskaj dostęp do pobudzających intelektualnie tekstów ze strony pafere.org, a także przygotowanych przez nas materiałów wideo itp. Jako pierwszy dowiedz się o organizowanych przez nas spotkaniach, wykładach, konferencjach... Będziemy Cię także informować o nowych publikacjach książkowych.

Dodatkowo - nawet kilka razy w roku - otrzymaj od PAFERE darmowe książki i inne materiały edukacyjne, które wyślemy na podany przez Ciebie adres.

Może Cię także poprosić - w sposób nienachalny i tylko w towarzystwie ciekawych materiałów (np. linków do artykułów, drukowanej książki) - o wsparcie naszej działalności statutowej (np. w formie przekazania nam 1 proc. podatku)

PAFERE jest fundacją edukacyjną i Organizacją Pożytku Publicznego (KRS: 0000278610) z siedzibą: ul. Mickiewicza 16/12A, 01-517 Warszawa. PAFERE będzie przetwarzał Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności PAFERE: https://www.pafere.org/polityka-prywatnosci/. W razie pytań prosimy o kontakt: pafere.org | pafere@pafere.org | rodo@pafere.org | (+48) 22 633 52 30

Email address *
Chcę otrzymywać biuletyn mailowy nie częściej niż dwa razy w miesiącu. *
Kilka razy w roku chciałbym otrzymać darmowe książki lub inne materiały edukacyjne. *
Akceptuję politykę prywatności PAFERE *
NA JAKI ADRES CHCESZ OTRZYMYWAĆ DARMOWE KSIĄŻKI I MATERIAŁY EDUKACYJNE PAFERE?
Twoje imię i nazwisko *
Your answer
Kod pocztowy *
Your answer
Miasto *
Your answer
Ulica, numer domu i ew. mieszkania *
Your answer
Telefon kontaktowy
Your answer
CZY CHCESZ NAM COŚ POWIEDZIEĆ?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service