Lektori a mentori Impact HUB programov
Vytvárame a vedieme niekoľko programov, ktoré pomáhajú jednotlivcom a malým tímom začať zmysluplne podnikať a získavať praktické skúsenosti či cenné rady. O našich programoch sa dozvieš viac na: http://impacthub.sk/co-robime/

Ak si myslíš, že by si projektom v našom inkubátore či Business Clinice vedel odovzdať svoje know-how a baví Ťa podporovať a venovať sa zmysluplným podnikateľským nápadom, daj nám vedieť o Tvojich skúsenostiach. V HUBe máme vyše 30 dobrých lektorov, no radi spoznáme nové tváre a prípadne Ťa oslovíme na spoluprácu.

Našich lektorov platíme a chceme za to dobre odvedenú kvalitnú prácu a ľudský prístup. Svoju plácu čakaj niekde okolo polokomerčnej roviny. Nebude to zadarmo ani sa "nenabalíš". Pohybujeme sa niekde v strede, medzi NGO a biznis svetom. Potrebujeme, aby si vedel faktúrovať a okrem vidiny "práce" za tým videl aj pomoc nášmu trhu a okoliu. Spoločne pomôžeme dobrým projektom rásť a prekonávať prekážky pri podnikaní.

Opíš Tvoje zameranie
Your answer
Pridaj konkrétne referencie - workshopy, ktoré si viedol či firmy, s ktorými si spolupracoval
Your answer
Akú formu spolupráce si vieš predstaviť?
Required
V čom konkrétne by si vedel Impact HUBu ešte pomôcť?
Napíš čo najkonkrétnejšiu predstavu, ako si spoluprácu predstavuješ a aj Tvoj motív, prečo chceš školiť a mentorovať práve pre Impact HUB.
Your answer
Čo bude nasledovať?
Ďakujeme Ti za všetky informácie. Priebežne budeme posudzovať a informovať všetkých z vás podľa potrieb a obsadenosti jednotlivých formátov. Ak si ťa hneď nevyberieme, neznamená to, že s Tebou pracovať nechceme, možno je už len práve daná téma obsadená iným lektorom či vieme pokryť potreby svojpomocne. Vždy sa však radi spoznáme nových zaujímavých ľudí, ktorí sa chcú o skúsenosti podeliť. Prajeme Ti veľa úspechov, energie a odhodlania.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms