Registracija į "Kūrybinių ir kultūrinių bendruomenės verslų kūrimo bei plėtros mokymų" informacinį seminarą
REGISTRACIJA BŪTINA

Šios programos ilgalaikis tikslas – išvystyti bent 2 bendruomenės verslus, kurie veiktų kultūros / kūrybiniame sektoriuje; plėtoti bendruomenėse jau egzistuojančius įgūdžius, ugdyti bendruomenių gebėjimus kurti tvarius kūrybinius ir kultūrinius projektus bei bendruomenines įmones tiek bendruomenių viduje, tiek ir bendradarbiaujant su kitomis bendruomenėmis.

Kviečiame visus norinčius daugiau sužinoti apie šią programą prisijungti prie Birželio 8 d. 16 val. organizuojamo įvadinio seminaro Zoom platformoje. Prisijungimo duomenys bus atsiųsti visiems užsiregistravusiems.

Vardas ir pavardė
Your answer
Elektroninio pašto adresas
Your answer
Jūsų bendruomenės vietovė (mikrorajonas ar seniūnija)
Your answer
Nuo 2018 m. gegužės 25 d. įsigaliojo naujas bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR), todėl prašome patvirtinti, kad ir ateityje norite gauti mūsų laiškus, kvietimus į renginius, naujienlaiškius, apklausas. Kviečiame likti KAUNtakte! Užpildę savo kontaktinius duomenis, patvirtinate, kad sutinkate nurodytais kanalais gauti mūsų laiškus, kvietimus į renginius, naujienlaiškius, apklausas. Taip pat sutinkate, jog mokymu metu padaryto fotografijos bus publikuojamos socialiniuose tinkluose, internetinėje svetainėje ir žiniasklaidoje.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy