Spotkanie Absolwentów MBA
Po obradach Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2017 (http://pam.uni.lodz.pl/w-pam-center/galapamcenter) zapraszamy absolwentów, studentów i wykładowców studiów MBA na uroczystą kolację i Spotkanie Absolwentów MBA w PAM Center. Spotkanie odbędzie się we wtorek 17 października o godz. 19.00 w restauracji Tawerna Pepe Verde w Manufakturze.
Email address
Relacje są ważne! Nie może Cię tu zabraknąć...
Zarezerwujcie ten dzień na to wyjątkowe spotkanie. Będą stare zdjęcia i wspomnienia. Przygotowujemy dla Was także niespodziankę.
Sądzimy, że będzie to dobra okazja żeby powołać nieformalną Społeczność Absolwentów. Bez formalnych zapisów, zebrań, składek członkowskich, statutów, regulaminów i sprawozdań oferujemy: kontakty biznesowe (networking w kilkutysięcznej grupie Absolwentów studiów i szkoleń), udział w cyklicznych seminariach, wykładach i spotkaniach z ciekawymi prelegentami, dostęp do portalu społecznościowego Knowledge Garden (baza wiedzy z zakresu zarządzania), wymianę informacji i wsparcie (np. szukam pracy, szukam pracownika, kontrahenta, itp.) oraz inne dobrowolne aktywności. Chcemy, żeby wokół PAM Center funkcjonowała społeczność ludzi zainteresowanych osobistym i zawodowym rozwojem.
Mamy nadzieję, że to wydarzenie będzie nie tylko pożyteczne ale także wzruszające z powodu możliwości spotkania się po latach.
Deklaracja udziału w Spotkaniu Absolwentów MBA
Required
Imię i nazwisko
Your answer
Nr edycji MBA (lub rok ukończenia studiów)
Your answer
Firma, w której pracujesz
Your answer
Stanowisko
Uwagi, pytania, komentarze...
Your answer
Sprawy organizacyjne
Przypominamy, że bezpłatny udział w Europejskim Forum Gospodarczym - Łódzkie 2017 należy zarejestrować się na stronie http://forum.lodzkie.pl/.
W sprawach organizacyjnych związanych ze Spotkaniem Absolwentów (szczegóły spotkania, być może ktoś potrzebuje noclegu w hotelu UŁ) można kontaktować się przez e-mail lub telefonicznie z Anetą Żak z PAM Center (aneta.zak@uni.lodz.pl, tel. 42 635 49 61) albo z Tomaszem Frantem (absolwent 14. edycji studiów MBA - inicjator Społeczności Absolwentów MBA - tomek@gt500.pl).
Wpłatę (150 zł) za udział w kolacji w restauracji Tawerna Pepe Verde prosimy dokonać na konto:
Stowarzyszenie Innowatorów Zarządzania
84 1020 3408 0000 4102 0112 1110
z tytułem: PAM Center, imię, nazwisko
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Please complete the captcha before submitting the form.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms