Superbohaterki / Warsztaty biograficzne na wystawie Elementarz empatii (7+)

Zapraszamy na ostatnie w tym roku warsztaty na wystawie Elementarz empatii 3 grudnia, w niedzielę, o godz. 12:00 pt. "Superbohaterki, Warsztaty biograficzne", skierowane do dzieci od 7 roku życia.
Magazyn „Kosmos dla Dziewczynek” objął matronatem medialnym wystawę „Elementarz empatii” w Centrum Dialogu, do powstania której inspiracją była biografia superbohaterki Aliny Margolis-Edelman.
Chcąc upowszechniać widzę o innych wspaniałych, bohaterskich, odważnych i pracowitych kobietach, które zaznaczyły się w historii naszego kraju, zapraszamy na warsztaty poświęcone życiorysom superbohaterek. Będziemy pracować na scenariuszach przygotowanych przez „Kosmos dla Dziewczynek”. Między innymi skorzystamy z przewodnika „Znajdź swoją SUPERBOHATERKĘ”, który pomoże rodzinom rozpocząć własne poszukiwania w swoim najbliższym otoczeniu. Na warsztaty zapraszamy zarówno dziewczynki, jak i chłopców!

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Samosiej – artystka, absolwentka łódzkiej ASP, arteterapeutka. Od wielu lat zajmuje się edukacją i pomaganiem przez sztukę, tworzy i realizuje warsztaty, jest także autorką książek obrazowych i scenografii teatralnych. Edukatorka Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi.
Formularz do zapisów udostępnimy Państwu wkrótce.

Wszystkie warsztaty i wydarzenia odbywają się w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi (ul. Wojska Polskiego 83).
PARTNEREM PROGRAMU EDUKACYJNEGO „ELEMENTARZ EMPATII” JEST FIRMA FUJITSU
Serdecznie zapraszamy do zapisywania się!
---------------------------------------------------------
PARTNEREM PROGRAMU EDUKACYJNEGO "ELEMENTARZ EMPATII" JEST FIRMA FUJITSU
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko opiekuna/ów, którzy będą brać udział w warsztacie *
ADRES E-MAIL do rodzica/ów/opiekuna/ów
*
Bardzo prosimy o podanie ADRESU E-MAIL (na niego zostanie wysłana odpowiedź o zakwalifikowaniu się na dane wydarzenie), np. jan.kowalski@gamil.com.
Imię i nazwisko dziecka/dzieci, które będą brać udział w warsztacie, wraz z wiekiem
*
W tym pytaniu bardzo prosimy o podanie wieku dziecka najlepiej w nawiasie obok imienia i nazwiska, np.  jeśli jedno dziecko: JAN KOWALSKI (8); jeśli więcej dzieci: JAN KOWALSKI (8) oraz JANINA KOWALSKA (10).
INFORMACJE KOŃCOWE:

W warsztatach rodzinnych aktywny udział biorą zarówno dzieci, jak i dorośli. Dziecko podczas trwania warsztatów pozostaje pod opieką swojego opiekuna.

WYPEŁNIENIE FORMULARZA NIE JEST JEDNOZNACZNE Z ZAKWALIFIKOWANIEM SIĘ NA WYDARZENIE!
Prosimy o poczekanie na wiadomość o zakwalifikowaniu się na wydarzenie, która będzie wysłana na podany adres e-mail do rodziców/opiekunów".

W przypadku osiągnięcia limitu miejsc zostaną Państwo poinformowani o wpisaniu na listę rezerwową. Jeśli zwolni się jakieś miejsce, poinformujemy o tym Państwo osobną wiadomością. Poprosimy o poinformowanie nas na adres zapisy@centrumdialogu.com o
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy