Zgłoszenie na rejs SAILSKIPPER
Witaj,
to jest formularz zgłoszeniowy na jeden z niżej wymienionych rejsów. Wypełnienie go jest tylko deklaracją chęci uczestnictwa, a potwierdzeniem tej chęci jest dopiero wpłata przez Ciebie zaliczki lub całości kosztów rejsu. Po otrzymaniu wypełnionego formularza potwierdzimy Ci dostępność miejsca poprzez email podany w formularzu oraz prześlemy dane do wpłaty, załączymy również typową umowę dotyczącą rejsów morskich. Od tego momentu Twoja rezerwacja trwa 48h, w ciągu których czekamy na zaksięgowanie Twojej wpłaty lub na przesłanie nam przez Ciebie potwierdzenia przelewu. Jeśli nie uda Ci się zrobić przelewu w tym czasie to spytaj nas ponownie (telefonicznie lub mailowo) o dostępność miejsca. Dane które podajesz poniżej są potrzebne tylko na potrzeby zaokrętowania Cię na jachcie poprzez przekazanie tych danych wymaganych przez władze państwa na których to wodach terytorialnych będzie odbywał się nasz rejs oraz (jeśli wybrałeś taką opcję) aby przekazać je ubezpieczycielowi na potrzeby wystawienia polisy. Nie przechowujemy tych danych.
Pełna lista rejsów oraz zasad panujących na poszczególnych rejsach znajduje się tutaj: http://sailskipper.pl/rejsy/
Email address *
Wybierz na który rejs chcesz zamustrować: *
newsletter *
średnio raz na miesiąc - nie częściej, wyślemy ci informację o nowych rejsach, planach, ofertach first i last-minute (nasi subskrybenci jako pierwsi, długo przed innymi, otrzymują takie propozycje oraz oferty specjalne)
preferuję kajutę:
uwagi
proszę umieścić mnie w jednej kajucie z uczestnikiem rejsu, lub inne informcje:
Your answer
rozmiar koszulki Tshirt
krój D damski czy U unisex? rozmiar S, M, L XL, XXL, XXXL ? (np. D L, albo U XL)
Your answer
imiona *
jeśli masz dwa, wpisz obydwa, zgodnie z tym co napisane jest w dokumencie tożsamości
Your answer
nazwisko *
jeśli podwójne wpisz obydwa człony, zgodnie z tym co napisane jest w dokumencie tożsamości
Your answer
obywatelstwo / narodowość *
nr telefonu *
z kierunkowym międzynarodowym (dla Polski wpisz +48 przed numerem)
Your answer
adres zamieszkania *
ulica, nr domu/mieszkania, kod pocztowy, miasto, kraj
Your answer
data i miejsce urodzenia *
data w formacie DD.MM.RRRR oraz miasto i kraj (np. 23.01.1990, Kalisz, PL)
Your answer
rodzaj dokumentu tożsamości, seria i numer *
np.: dowód osobisty lub paszport: DO, ABS123876
Your answer
Czy chcesz polisę ubezpieczeniową? *
Warunkiem uczestnictwa w rejsie jest posiadanie polisy ubezpieczeniowej, możesz wykupić je indywidualnie lub możemy to zrobić w Twoim imieniu przekazując Twoje dane licencjonowanemu brokerowi. Proponujemy polisę Compensa Voyage (uwaga nie wszystkie ubezpieczenia zawierają w sobie koszty ew. ratownictwa, sporty wodne oraz tzw. klauzulę alkoholową - zazwyczaj ubezpieczenia nie działają jeśli osoba która uległa wypadkowi jest w stanie po spożyciu alkoholu - to ubezpieczenie zawiera w/w klauzule). Agent ubezpieczający: APLINA Damian Szpilski, koszt ubezpieczenia: 60zł/7dni / dla Europy i Wysp Kanaryjskich (dłuższe okresy koszt proporcjonalnie). Uwaga: możemy wystawić polisę tylko jeśli podasz nam adres zamieszkania w Polsce. OWU: www.compensa.pl/fileadmin/user_upload/OWU_Voyage.pdf
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service