Registracija į Rokiškio miesto 521-ojo gimtadienio renginius
Renginių data: 2020 rugsėjo 18–19 d.
Renginių vieta: Rokiškis

Atsižvelgiant į LR sveikatos apsaugos ministro sprendimą Nr. V-1462 „Dėl kultūros, pramogų bei kitų renginių ir susibūrimų organizavimo būtinų sąlygų“ skelbiame renginio žiūrovų ir (ar) dalyvių registraciją į Rokiškio miesto 521-ojo gimtadienio renginius (rugsėjo 18–19 d.).

Registruodamasis asmuo sutinka perduoti savo asmens duomenis, kurie bus tvarkomi tik COVID-19 profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais. Duomenys bus saugomi ne ilgiau kaip 21 dieną po įvykusio renginio, o po to iš karto sunaikinami, tačiau, gavus Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) prašymą, epidemiologinės diagnostikos tikslais minėti duomenys bus pateikti NVSC.
Vardas Pavardė *
Telefono numeris *
Nuolatinės gyvenamosios vietos adresas *
Gatvės pavadinimas, namo numeris, buto numeris, miestas, savivaldybė, šalis.
Dalyvaudamas renginiuose dėvėsiu nosį ir burną dengiančią apsauginę kaukę (leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei) ir laikysiuosi ne mažesnio kaip 1 metro atstumo nuo kitų žmonių (išskyrus artimuosius), o turėdamas net menkiausius viršutinių kvėpavimo takų ligų požymius (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) į renginių vietas nevyksiu. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy