Tanec 5Rytmov - Sweat - priestor pre stretnutia SARA, Vinosady, Pezinská 29


Srdečne Vás pozývam na tanec 5Rytmov v novovzniknutom priestore pre stretnutia SARA, ktorý vybudovali Terezka Ruth a Martin Dušenka vo Vinosadoch. Som veľmi vďačná za túto možnosť. Je to v mojom domovskom regióne a medzi moje sny doteraz patrilo začať s tancom 5Rytmov aj tu. Sny sa plnia zvláštnym spôsobom, keď nechávame veci plynúť. Moje stretnutie a zoznámenie s Terezkou Ruth bolo tak "náhodné" ako sa to ani len nedá vymyslieť a naša dohoda o usporiadaní 5Rytmov u nich tiež vznikla za pár minút. A tak začíname!!! SARA ponúka pocit domova, pohody aj pohodlie pre tanec. 5Rytmov tu bude pravidelne, každý štvrtok.
Prídte v tanci 5Rytmov preskúmať, aké to môže byť - letieť vysoko a kráčať ďaleko. Je to aj moje prianie, aby tanec 5Rytmov v priestore SARA a spolu s ním letel vysoko a kráčal ďaleko. Vydajme sa spoločne na cestu na krídlach vesmíru, so slobodným rozhodnutím smerovať svoje kroky do diaľav. Teším sa na Vás.
​ ...
Tanec 5Rytmov ( 5 Rhythms®je dynamická meditácia pohybom, vytvorená americkou tanečnicou, terapeutkou, charizmatickou šamankou Gabrielle Roth (1941-2012)
5Rytmov® je filozofia, pohľad na svet a umenie v pohybe vytvorená Gabriellou Roth a praktikovaná desaťtisícmi tanečníkov na celom svete. Je to dynamická pohybová prax zakorenená v princípe, že ak dostaneš dušu do pohybu, začne sa sama uzdravovať. Pohyb je oboje – liek aj metafora, ktoré sa ku nám dostávajú ponad všetky jazyky, kultúry a vekové skupiny, aby premenili utrpenie na umenie, umenie na uvedomenie a uvedomenie na akciu. Kdekoľvek tancujeme 5Rytmov, vznikne komunita narodená pre tanec, potenie sa, zmenu a podporu , ktorá poskytne bezpečný priestor pre každého z nás aby sme mohli zatriasť tým čo drží naše ego a prebudiť štavnaté, nepredvídateĺné, fascinujúce, na hrane sa pohybujúce, hviezdne časti nášho ja, ktoré si zaslúžia byť slobodné. Kreativita. Spojenie. Komunita
miesto tanca - SARA, priestor pre stretnutia, Pezinská 29, Vinosady
info o priestore SARA tu: https://www.facebook.com/groups/990416801401268
Ak prídete autom smerom od Pezinku, zastavíte hneď pri tabuli "Vinosady" na začiatku dediny, je tam aj predajca zeleniny a ovocia. V trávnatej uličke napravo si nájdete miesto na parkovanie. Centrum SARA je kúsoček ďalej, na pravej strane. Prosím neparkujte pred domom. Vstup 20 min pred začiatkom, 20 minút po začiatku bude brána zatvorená a dovnútra sa už nedostanete. Autobusová zastávka je trochu ďalej, prejdete sa späť na začiatok dediny VInosady.
...
Priestor v SARE ma limitovanú kapacitu, prosím, zaregistrujte sa:


..........
Prineste si priateľov, srdce a ochotu hýbať sa. Vítané sú všetky vekové kategórie, nováčikovia, ľudia bez predchádzajúcich tanečných skúseností aj skúsení tanečníci. Zíde sa viac vrstiev ľahkého odevu na tancovanie a vhod príde aj fľaša s vodou. Pri tomto tanci sa môžeme aj riadne zapotiť, vlastný uterák bude v takej chvíli užitočný.. Tancujeme naboso, prípadne v ľahkej tanečnej obuvi. Príspevok - 10 €, zľava pre ľudí na rodičovskej, študentov a dôchodcov a tých čo prišli prvý krát na 5Rtymov - 8€,
info o akciách 5Rytmov na Slovensku:
www.trizi.net
​ ...
Registrácia/ Registration
Sweat - 22.10.2020 - 18..00 - BKIS
Name *
Email *
telefónne číslo/ phone *
*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy