Pomůžu Pirátům s propagací
Pomoz Pirátům v Karlových Varech získat dobrý výsledek v komunálních volbách 5. a 6. října 2018. Čím více mandátů z 35 členného zastupitelstva získáme, tím jednodušeji budeme realizovat Pirátské volební vize - https://goo.gl/JEAwcF. Posuňme splečně město kupředu! Vyber si prosím níže, s jakou formu propagace chceš pomoci.
PS: NECHCEME JAKÝKOLIV ČERNÝ VÝLEP ČI NEDOVOLENÉ UMÍSTĚNÍ REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ! Díky za pochopení a podporu!
1) Vyvěsím reklamní plachtu na plot, okno, balkón, či na jiné viditelné místo (do výlohy atp.) Adresu umístění, popřípadě individuální rozměr plachty, prosím vyplň v otázce níže** Plachty je vhodné umístit v okrese Karlovy Vary popřípadě těsně podél hranic okresu - například na příjezdových cestách z okolních obcí.
**Adresa umístění reklamní plachty. V případě více míst uvěď prosím všechna, která můžeš nabídnout. Popřípadě uveď požadovaný rozměr plachty.
Your answer
2) Dám si do baru/hospody/kavárny pirátské podtácky. Nebo znám podnik, kde by podtácky chtěli. Do odpovědi napiš adresu podniku a počet podtácků (na každý stůl v podniku ideálně cca 20 podtácků).
Captionless Image
Your answer
3) Chci samolepku na auto
4) Vyvěsím plakát A4 na viditelné místo (například výloha či prostor u pokladny.). Do odpovědi napiš plánované umístění plakátu, typ plakátu a počet kusů. Plné náhledy plakátů zde: https://goo.gl/K5RJv1
Captionless Image
Your answer
5) Jsem dobrý/dobrá v komunikaci, znám pirátské hodnoty a vizi lepší VARYanty (https://goo.gl/JEAwcF) a chci pomoci s kontaktní kampaní - roznášení Pirátských listů. ***ZEJMÉNA JE DOBRÉ ŠÍŘIT INFORMACI, ŽE NEJLÉPE VOLIČ VYUŽIJE SVŮJ HLAS, POKUD DÁ KŘÍŽEK CELÉ PIRÁTSKÉ STRANĚ***
Captionless Image
6) Mám vhodný, veřejně přístupný prostor pro umístění Pirátských listů (poznámka pro troly: "Vhodným" nemyslíme popelnici). Do odpovědi napiš plánované umístění novin a počet kusů.
Captionless Image
Your answer
7) Online propagace
- Pirátský rámeček na svou FB profilovku přidáš kliknutím na >> "AKTUALIZOVAT" fotografii >> "PŘIDAT RÁMEČEK" >> vyhledat "PIRÁTI VARY".

- Veškerá volební grafika je k dispozici volně k použití a šíření zde: https://goo.gl/K5RJv1

8) Mohu nabídnout jinou formu propagace:
Your answer
Jméno *
Your answer
Email *
Your answer
Telefon
Your answer
Předání materiálů:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.