2019 m. Lietuvos riedslidžių taurės II etapas. Anykščiai
Ačiū, jog dalyvausite 2019 m. Lietuvos riedslidžių taurės II-ame etape Anykščiuose. Informuojame, jog užregistruotas dalyvis pats atsako už savo sveikatą ir saugumą varžybų metu, už nepilnamečius ir moksleivius atsako jų treneriai ir tėvai. Varžybų dalyviai privalo būti pasitikrinę sveikatą.
Registruodamiesi į varžybas sutinkate, kad jūsų ir jūsų komandos narių pavardės, vardai, gimimo metai, komandos pavadinimas ir rezultatai būtų skelbiami www.lnsa.lt puslapyje.
Gimimo data šalia rezultatų nerodomi, jie kaupiami statistikos ir kontrolės tikslais (kad žmonės rungtyniautų savo amžiaus ir pajėgumo grupėse).
Asmenys, registruojantys į varžybas kitus žmones turi užtikrinti, kad iš registruojamų asmenų yra gavę sutikimus aukščiau nurodytai informacijai skelbti minėtame puslapyje. Kiekvienas dalyvis užsiregistravimu savaime sutinka, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą gali laisvai ir be atskiro sutikimo naudoti rinkodaros tikslais, pvz., socialiniuose tinkluose, internetinėje svetainėje ir kt
Vardas / Name *
Your answer
Pavardė / Surname *
Your answer
Gimimo metai / Birth year *
Your answer
Grupė / Group *
Rezultatai skirstomi pagal atskiras grupes. Esant mažesniam nei 4 dalyvių skaičiui grupėse, organizatoriai pasilieka teisę apjungti grupes ir distancijas.
Required
Klubas (organizacija) / Club *
Your answer
Email / El.paštas *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service