Заявка на  проєкт від Фонду громад "Рідня" у 2022 році по програмі «Підтримка активностей місцевих громад для перемоги над московськими нацистами
Програма підтримує розвиток активності місцевих громад у час московської агресії, які спрямовані на допомогу нашим воїнам і самоорганізацію внутрішньо переміщених осіб (ВПО).
Мета Програми: підвищувати спроможність місцевих громад у реалізації проєктів з метою підтримки воїнства та широкого залучення громади, влади, церков, бізнесу, внутрішньо  переміщених осіб та інших партнерів.
Задачі Програми:
підтримати активності які вже реалізуються в громадах ;
створити простір для обміну досвідом та кращими практиками у сфері самоорганізації та допомоги громад;
проводити навчальні зустрічі з метою покращення якості організації роботи у зазначених напрямках;
надавати фінансову та ресурсну підтримку на конкурентних засадах поданих пропозицій.
Фондом громад "Рідня" прийнято рішення надати фінансову підтримку на організацію активностей:
приготування продуктових наборів (тушківки, вареники, борщовий набір, сушка тощо.);
пошиття захисного одягу чи його елементів для ЗСУ і територіальної оборони;
поширення корисних матеріалів, книг, перекладів на тему філантропії та управління громадськими організаціями;
самоорганізація внутрішньо переміщених осіб (зібрання, тренери, поїздки, екскурсії, курси із саморозвитку, участь у програмі “Добрий господар” і т.п.);
транспортні витрати із доставки гуманітарної допомоги на передову;
залучення молоді до відповідних активностей.

Загальний бюджет Програми складає 1 000 000 грн.
Максимальна благодійна пожертва від Фонду "Рідня" для підтримки одного ЗВИЧАЙНОГО проєкту може складати до 10000 грн.
Максимальна благодійна пожертва від Фонду "Рідня" для підтримки одного проєкту за принципом 1+0,75 може складати до 50000 грн (за окремим рішенням  Штабу гуманітарної допомоги   може бути збільшена до 100000 грн на суспільно важливі проєкти). 
Заявник може подавати не більше двох однотипних заявок за період дії Програми,  за умови успішного завершення попереднього та звітування.
Кошти на реалізацію проєкту будуть перераховуватися виключно на розрахунковий рахунок Громадської Організації, розрахунковий рахунок парафіяльної громади, тобто ГО чи парафіяльної громади, які беруть на себе зобов'язання прийняти кошти і відзвітуватися за них. Перерахування коштів на картковий рахунок ФОП не допускається.

За результатами реалізованого  проєкту оформляється звіт. Форма звіту: 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeKDXw0V0TMH0wIua34PS_hIeW1jY3D99j8qRFS2bXx1dQFaQ/viewform, ознайомтеся, щоб розуміти чому ми надаємо значення.
 
Щодо публікацій у соцмережах та ЗМІ, то звертаємо увагу на такі рекомендації (правила), з метою кращої комунікації та використання можливостей один одного:

Якщо Ви є у ФБ або інших соціальних мережах, то публікуйте свій звіт, гарний допис на своїй сторінці, але зробіть це у такій послідовності:
1) Вподобайте нашу сторінку - https://www.facebook.com/bfridnya
2) Напишіть допис, згадайте наш фонд і він Вам підтягнеться, а також додайте хежтеги (копіюйте тут) - #рідня #переможеморазом #перемогамосковськихнацистів #волонтерирідні #проєктирідні 
3) Можете додати свої хежтеги також, які вважаєте за потрібне. Скажемо якщо проєкт реалізовували у селі такому то, то чому не згадати село, для прикладу #розгірче і т.п.
4) Ну і будьте вдячними!) Це так важливо бути вдячним всім із ЗСУ і Україні, і друзям, і рідним, і небайдужим, і тим що словом, а хто ділом підтримував Вас у реалізації цього проєкту, який Ви зробили разом з ними, як робите для нашої спільноти. На забудьте дякувати Господу за все! Ми переможемо із Богом та Україною у серці!

Публічна оферта
Благодійний фонд "Фонд громад "Рідня", адреса якого: вул.Народна, 8, м.Стрий, Львівська обл, 82400
на виконання Положення про Благодійну програму «Підтримка активностей місцевих громад для перемоги над московськими нацистами», затвердженого Наглядовою радою ФГ “Рідня” Протоколу № 3 від «26» березня 2022 р. (далі – Положення) пропонує юридичним особам (офіційно зареєстрованим громадським організаціям, благодійним фондам, парафіяльним громадам), які підлягають під вимоги Положення безпосередньо (Бенефіціарам) та ініціативним групам, фінансування яких здійснюється через Бенефіціарів опосередковано долучитися до Публічного договору про надання благодійної пожертви шляхом приєднання.
Цей Договір укладається сторонами з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України шляхом приєднання до умов цього Договору шляхом вчинення дій, які засвідчують бажання укласти Договір (заповнення  заявки). Беззастережне прийняття умов цього Договору вважається акцептуванням цієї оферти, для чого публікується цей Договір. Заповнені дані у цій Заявці є підтвердженням приєднання до Публічного договору.

Публічний договір про надання благодійної пожертви https://docs.google.com/document/d/1xiM5xyAwdM6RNYaUtf8YmEOOUakp0dGP/edit?usp=sharing&ouid=112428050096705510270&rtpof=true&sd=true

Положення про Благодійну програму «Підтримка активностей місцевих громад для перемоги над московськими нацистами»  https://docs.google.com/document/d/1TTwdoGWXQR36I1ekXpLNVmuuGrnRYdD4/edit?usp=sharing&ouid=112428050096705510270&rtpof=true&sd=true


Для початку нашої співпраці, просимо уважно заповнити форму заявки.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
01. ПРОЄКТНА ПРОГРАМА *
проєктна програма 1+ 0,75 означає, що на кожну гривню, яка залучена Вами під Ваш проєкт буде надано із фонду додатково 0,75 грн, але не більше 50 000 грн. У цьому випадку всі кошти, які залучаються Вами, мають попадати на рахунок ФГ "Рідня" із призначенням "Благодійна безповоротна пожертва, програма 1+0,75, проєкт ГО " __назва ГО___", назва проєкту "_________"
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy