Grupa wsparcia (superwizja) dla psychologów i pedagogów szkolnych ( październik 2022 - maj 2023)
Drodzy Koordynatorzy!

Serdecznie zapraszamy do udziału w nieodpłatnej grupie wsparcia online dla psychologów i pedagogów szkolnych, która będzie cyklicznie odbywać się w drugą środę miesiąca o godz. 20.00. 

START: 12 października 2022 r. (możliwe przesunięcie rozpoczęcia o tydzień)

Grupa spotykać się będzie do maja.

Grupa ma stanowić dla Was bezpieczne miejsce wsparcia w codziennej pracy w szkole. 

Spotkania poprowadzą doświadczeni terapeuci:                  

Jakub Foksa, z wyksztalcenia pedagog resocjalizacji i profilaktyki społecznej, psychoterapeuta młodzieży i osób dorosłych, par oraz rodzin, mediator rodzinny,  doświadczony w prowadzeniu sieci wsparcia dla nauczycieliUkończył 4 - letni Kurs Psychoterapii we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii przygotowujący do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz 2,5-letni kurs terapeutyczny w Krakowskiej Fundacji Rozwoju Psychoterapii im. Prof. Marii Orwid – Podejście Systemowe w Terapii Rodzin. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii. Szkolenia z mediacji odbył w Polskim Centrum Mediacji oraz Centrum Mediacji Partners Polska.

Łukasz Godekabsolwent Instytutu Psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie o specjalności: psychologia rozwojowa, wychowawcza i rodziny. Studiował również w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych oraz w różnych szkołach i przedszkolach na terenie Warszawy. Prowadzę terapię indywidualną i grupową oraz warsztaty (w tym warsztaty wyjazdowe), treningi, grupy wsparcia i superwizje dla specjalistów (psychologów, pedagogów, dyrektorów).

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:

stypendia@mikolaj.org.pl 

Antonina Grządkowska
tel. 791 793 021

Anna Grunwald
tel. 531 452 613
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Numer telefonu *
Nazwa szkoły *
Miejscowość szkoły *
Uwagi
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy