Zgłoszenie chęci skorzystania z oferty wsparcia biura Lokalnej Grupy Działania
Jakim rodzajem wsparcia jest Pan/Pani zainteresowana? *
Required
W przypadku zainteresowania spotkaniem doradczym, prosimy o wstępne podanie propozycji daty dogodnej dla Państwa.
Harmonogram pracy biura dostępny na: http://dlatorunia.pl/6,skontaktuj-sie-z-nami.html
MM
/
DD
/
YYYY
Time
:
W przypadku zainteresowania wizytą animacyjną, prosimy o wstępne podanie propozycji daty dogodnej dla Państwa oraz adresu, w którym wizyta ma się odbyć.
Your answer
Realizacja zasady równego dostępu
Biuro LGD znajduje się przy ul. Warszawskiej 8/8 w Toruniu na drugim piętrze. Budynek nie jest wyposażony w windę. W związku z tym, jeżeli ten fakt stanowi dla Państwa barierę architektoniczną, zapewniamy możliwość świadczenia naszych form wsparcia w indywidualny sposób dostosowany do Państwa potrzeb. Jeżeli zatem występuje taka trudność, prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem.
Your answer
Prosimy o wypełnienie danych kontaktowych
Imię i nazwisko *
Your answer
Wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera przy podaniu adresu e-mail *
Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji dotyczących działań Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dla Miasta Torunia” w zakresie realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju, finansowanej ze środków UE.zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r.o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U.Nr 144, poz 1204).
Required
Przy odpowiedzi "Tak" prosimy o podanie adresu e-mail
Your answer
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dla Miasta Torunia” w celach uzyskiwania informacji dotyczących działań Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dla Miasta Torunia” w zakresie realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju, finansowanej ze środków UE. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo do wglądu do swoich danych osobowych oraz odwołania zgody (Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z2015r.,poz.2135 z późn.zm.).
Wyrażenie zgody *
Wysyłając formularz wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dla Miasta Torunia” w celach udzielania wsparcia animacyjnego: szkoleniowo – informacyjno - doradczego, sprawozdawczości i monitoringu prowadzonego wsparcia w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju, finansowanej ze środków UE. Jednocześnie ma Pan/ Pani prawo do wglądu do swoich danych osobowych oraz odwołania zgody (Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z2015r.,poz.2135 z późn.zm.)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service