Registracija
Įkvepiantis ir įtraukiantis filmas, spragėsiai, gera draugų kompanija ir nuoširdus pokalbis? Skamba gerai, tiesa? Vilniaus neformaliojo ugdymo ir savanorystės centras, bendradarbiaudamas su Antakalnio atviru jaunimo centru - Žalianamiu, kviečia kitaip paminėti TARPTAUTINĘ SAVANORIŲ DIENĄ renginyje, kuriame vyks tarptautiniais kino apdovanojimais įvertinto filmo H.O.P.E. Was Here peržiūra ir diskusija!

Tarptautinė savanorių diena - kasmet nuo 1985 m. gruodžio 5 d. visame pasaulyje minima diena, skirta supažindinti visuomenę su prasminga savanoriška veikla ir jos galimybėmis, skatinti visuomenės norą savanoriauti įvairiose srityse tiek savo, tiek kitose šalyse.

H.O.P.E. Was Here (režisierius: Mark Denega) net 6 tarptautiniais kino apdovanojimais įvertintas filmas, kuriame pasakojama dokumentika grindžiama istorija apie savanoriškas keliones, kurios greitai tapo pasaulio piliečio ir socialinio sąmoningumo ženklu. Pagrindiniai filmo veikėjai - pasiturintys Bostono koledžo studentai, kurie vedini geros valios, pasiryžta savaitės trukmės kelionei į Limos lūšnynus Peru. Čia jie bando mokyti anglų kalbos ir dirbti su negalią turinčiais vietiniais vaikais, susiduria su darbo realybe ir svarstymais, ar tai padeda sukurti teigiamus pokyčius visuomenėje. Iškeldamas klasikines moralės dilemas, H.O.P.E. Was Here filmas nagrinėja privilegijų ir skurdo sankirtą, klausdamas, ką iš tikrųjų reiškia padėti žmonėms.

H.O.P.E. Was Here - visame pasaulyje ekranizuotas filmas, pradedant didelėmis auditorijomis tokiuose universitetuose, kaip Niujorko, Toronto, Bostono, baigiant mažais susibūrimais jaunimo centruose, savanorių organizacijose Belgijoje ar Naujojoje Zelandijoje bei kino festivaliuose JAV, Jungtinėje Karalystėje ir kitose šalyse.

Nepraleiskite galimybės pamatyti pasaulinio dėmesio sulaukusį filmą ir jaukaus vakaro minint Tarptautinę Savanorių Dieną!
Filmas anglų k. su anglų kalbos subtitrais.

Kada? Gruodžio 5 d., 17 val. 30 min.
Kur? Antakalnio atvirame jaunimo centre - Žalianamis. Adresas: Antakalnio g. 84A.

Iki pasimatymo!
Vardas *
Your answer
Pavardė *
Your answer
El. pašto adresas *
Your answer
Pastabos, komentarai
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy