OBJEVTE SVÉ VNITŘNÍ ZDROJE
Zážitkový workshop bioenergetických cvičení pro uvolnění stresu a obnovení energie.
20. 4. 2024, 10-18 hod, Sedmička v Pohybu, Bubenská 577, Praha 7
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno a příjmení *
Email *
Telefon *
Fakturační adresa *
Máte už nějaké zkušenosti s bioenergetikou? Pokud ano, jaké?
Máte nějaké závažné zdravotní obtíže? Pokud ano, napište, prosím, ve stručnosti jaké. Při cvičení je důležité znát své limity, a pokud o Vašich obtížích víme, pomáhá nám to zajistit Vaše bezpečí. Pokud si nejste jisti, zda je pro Vás cvičení vhodné, napište nám a rádi Vám poradíme. V principu je cvičení vhodné pro všechny, nedoporučujeme ho pouze v těhotenství.
Jaká jsou Vaše očekávání a přání od workshopu?
Chcete něco doplnit?
Přihláška je závazná po zaplacení kurzovného. Při odhlášení po 14. 4. 2024 kurzovné propadá v plné výši, ale je možné domluvit náhradníka. Souhlasím s obchodními podmínkami. *
Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb. a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 za účelem evidence účastníků kurzu.  Rovněž tímto souhlasím se zařazením poskytnutých osobních údajů po dobu neurčitou do databáze účastníků workshopů. Účastník/účastnice je oprávněn/a svůj souhlas se zpracováním osobních údajů kdykoliv odvolat. Správcem osobních údajů jsou lektorky kurzu jako podnikající fyzické osoby - Zdeněk Nový a Naděžda Bastlová Soukupová .
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy