Formularz zgłoszeniowy na Rekolekcje BÓG-TANIEC-WYPOCZYNEK połączone z kursem tańca towarzyskiego na poziomie zaawansowanym - Kamień 16-24.07.2018 !!!UWAGA!!! - lista na turnus została zamknięta, zapraszamy jeszcze na turnus dla początkujących!
W programie: rekolekcje, nauka tańca towarzyskiego, wyjazdy na basen, wycieczki, inne, ciekawe zajęcia integracyjne.

Rekolekcje przeznaczone dla osób, które ukończyły 6 klasę Szkoły Podstawowej i starszych!

Do udziału zachęcamy szczególnie osoby, które już zetknęły się z tańcem towarzyskim i chcą szlifować dalej swoje umiejętności. Nie zalecamy udziału osobom, które dopiero rozpoczynają naukę tańca, te prosimy o zgłoszenie na turnus dla początkujących.
Niniejszy turnus nie jest obozem tanecznym, lecz rekolekcjami dla młodzieży, na których są realizowane elementy kursu tańca, oraz inne zajęcia ruchowe i integracyjne. Udział w turnusie wiąże się z dużym wysiłkiem duchowym oraz bardzo dużym wysiłkiem fizycznym i ze względu na realizowany program wymaga od uczestnika dobrej kondycji fizycznej.

Jeśli córka/syn jest gotów spełnić te warunki to zapraszamy do wypełnienia niniejszego formularza. Po wypełnieniu formularza do rodziców uczestnika zostanie wysłana wiadomość na skrzynkę mailową z dalszymi informacjami i numerem konta na które należy wpłacić zadatek. Wszelki kontakt w sprawie rekolekcji będzie odbywał się z Rodzicami, przez podany adres mailowy.
O wpisaniu na listę uczestników decyduje kolejność wpłaconych zadatków.

!!!Formularz nie jest automatyczny, jeśli zaraz nie przyjdzie odpowiedź to nie znaczy, że zgłoszenie nie zostało wysłane - cierpliwości!!! Informacja zwrotna będzie wysłana w najbliższym czasie po zgłoszeniu.
Proszę zgłaszać osoby, które będą uczestniczyć w całych rekolekcjach, nie przewidujemy udziału tylko na kilka dni!

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service