Zgłoszenie uczestnika Gminnej Grupy Animatorów
Rozpoczynamy nabór do Gminnej Grupy Animatorów 2019.

Kim są Młodzi Animatorzy?
To projekt, który skupia młodych, energicznych i chętnych do działania młodych ludzi z gminy Marcinowice. Głównym zadaniem Grupy Animatorów będzie włączanie się w organizację atrakcji dla dzieci podczas imprez organizowanych terenie gminy Marcinowice - pikników rodzinnych, festynów, dożynek, dni dziecka, zabaw karnawałowych, mikołajkowych.

Kogo szukamy?
Jeśli masz od 16 do 20 lat, lubisz nowe wyzwania, jesteś uzdolniony muzycznie, plastycznie, sportowo lub w każdej innej dziedzinie, lubisz kontakt z ludźmi, a przy okazji chciałbyś się świetnie bawić, to prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie :-)

Jak przebiega szkolenie i praca Młodych animatorów?
W dniach 7-8 maja odbędą się warsztaty dla zainteresowanych osób. Młodzież zostanie przeszkolona w tematach: zabawy chustą animacyjną, gry i zabawy ruchowe dla dzieci i młodzieży, malowanie twarzy, tworzenie ogromnych baniek mydlanych, modelowanie balonów, zasady organizacji zabaw na świeżym powietrzu. Po wstępnym przeszkoleniu w okresie czerwiec-sierpień 2019 wybrane osoby zostaną zaproszone do współpracy przy organizacji imprez plenerowych w poszczególnych sołectwach gminy Marcinowice (pikniki rodzinne, festyny, majówki). Ważne jest dla nas, aby młodzież odpowiedzialnie uczyła się pracy, dlatego członkowie Grupy Animatorów za swoją pracę podczas imprez otrzymają od Gminnego Ośrodka Kultury wynagrodzenie.

Gotowi do działania? Na zgłoszenia kandydatów do Gminnej Grupy Animatorów czekamy do 4 maja 2019 roku!
Zgłoszenia poprzez poniższy formularz

Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Miejscowość *
Your answer
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Numer telefonu *
Your answer
Do jakiej szkoły uczęszczasz? *
Your answer
Kilka słów o sobie, zainteresowania *
Your answer
Jak dowiedziałeś się o Gminnej Grupie Animatorów? *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service