Знавці Інформатики
Запитання вікторини з інформатики 9-11 класу
Ваше прізвище (зразок: Пушкін): *
Your answer
Ваше ім'я (зразок: Олександр): *
Your answer
Вкажіть клас (зразок: 9-А): *
Your answer
Діамант якого розміру є в кожному комп'ютері? (вкажіть число в мм)
Your answer
Після виконання алгоритму, поданого схематично, для заданих значень змінних В=0, С=0 буде виведено число:
Captionless Image
Швидкість передачі даних через Adsl-з’єднання рівна 256000 біт/c. Передача файлу через це з’єднання зайняла 2 хвилини. Визначте розмір файлу в кілобайтах.
Your answer
Один мандрівник випадково опинився у невеличкому містечку і вирішив підстригтися. У містечку було лише два майстри (у кожного своя перукарня). Заглянувши у вікно до одного майстра, він побачив, що в салоні не прибрано, сам майстер недбало одягнений і сяк-так підстрижений. У салоні другого майстра було ідеально чисто, його власник був бездоганно одягнений і акуратно підстрижений.
Якщо ви поїдете до Каліфорнії, будете там працювати з комп'ютером і протягом 2-х годин жодного разу не зробите цього, то вас оштрафують на 500 доларів. Що саме ви повинні зробити, щоб уникнути штрафу?
Your answer
Визначте скільки бітів у 23 Кб:
Коли наука заявляє про себе, відразу добровольці шукають засновників, першовідкривачів і геніальних попередників. Хто висунув ідею і створив проект універсальної програмованої машини?
У табличному процесорі Microsoft Excel виділена група комірок D2:E3.Скільки комірок у цій групі?
Вкажіть характерні риси абсолютного посилання у формулі MS Exсel.
Яке призначення поштового протоколу РОР?
Який знак відношення необхідно поставити між числами 111001(двійкове) і 57(десяткова) ?
Який тег мови HTML дозволяє включити графічне зображення до веб-сторінки?
Його ще називають – Воз, а так само він відомий, як Стів з Apple. Возняк і Джобс заснували Apple Computer. У Джобса була ідея продавати дані комп’ютери, як повноцінний пристрій. Вони обміркували цю та ідею і втілили її в гаражі Джобса. Возняк і Джобс продали перші 100 комп’ютерів Apple місцевим продавцеві . Скільки $ коштував один такий комп"ютер?
Your answer
Винахід Блеза Паскаля 1642 року істотно полегшив роботу його батька королівського інтенданта Нормандії. У 1673 році винахід Лейбніца зробив можливим виконувати вже всі операції. Обидва учених могли легко обійтися без допомоги своїх винаходів, чого не скажеш про 80% школярів, які, згідно з тестами, не зможуть без сучасних варіантів винаходу XVII століття виконати жодну операцію. Яку назву отримав винахід Паскаля і Лейбніца?
Your answer
Одна поважна людина колись сказала: “Хто володіє інформацією – той володіє світом?”( Дані слова повторила найбагатша людина світу Білл Гейтс, завдяки саме йому вони стали популярними). Хто насправді є автором цих слів?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service