Arvamusfestival 2019 lastearutelude ideekorje
Lastearutelu on laste korraldatud ja läbi viidud arutelu. Lastearutelude alale on oodatud kuni 7. klassi õpilaste arutelud. Teemad, millest rääkida, võib välja mõelda oma sõpruskonnas, perekonnas või koos klassiga. Arutelu võib olla vestlus, aga ka midagi muud, näiteks kõne, piknik või hoopis mõni vahva tegevus või mäng. Peamine, et see aitaks mõnd teemat huvitava nurga alt avada. Ideede esitajatega võtame ühendust aprilli lõpus ja seejärel hakkame ühekoos lastearutelude programmi kokku panema. Aruteluidee esitamise tähtaeg on 30. märts. Küsimuste korral kirjuta julgelt lastearutelude ala kuraatorile Marjule aadressil marju.kask@arvamusfestival.ee.
Arutelu pealkiri *
Arvamusfestivalil toimub korraga umbes kakskümmend arutelu. Arutelule tõmbab tähelepanu lühike ja lööv pealkiri, mis võtab hästi kokku arutelu teema.
Your answer
Mis teemal ja miks soovid arutada? *
Kirjuta paari lausega, mis teemal arutada soovid. Püüa ka vastata küsimusele, miks on oluline just sel teemal rääkida.
Your answer
Kuidas soovid arutada? *
Lisaks teemale on oluline ka see, kuidas arutelu läbi viia. Mõtle, kuidas kaasata arutellu kuulajaid? Kas soovid neile esitada küsimusi, vastata nende küsimustele või hoopis koos midagi teha?
Your answer
Kes arutelus osalevad? *
Pane kirja, keda soovid oma arutellu kutsuda? Kas soovid arutada isekeskis oma sõpradega või tahaksid kaasata ka mõne poliitiku, teadlase, kultuuritegelase? Kui “suuri inimesi” ise kutsuda ei julge, siis meie saame aidata!
Your answer
Sinu nimi *
Your answer
Sinu kool / huviring *
Your answer
Sinu õpetaja / lapsevanema nimi *
Your answer
E-posti aadress *
Your answer
Telefon *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service