Rejestracja do Szkoły TCM i Akupunktury w ITCM DAO 2023-2025
Szanowni Państwo,
dziękujemy za zainteresowanie Szkołą TCM i Akupunktury w Instytucie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej w Krakowie.

Jako jedyni w Polsce oferujemy naukę w Szkole Akupunktury, w której wiedza z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej jest łączona z Klasyczną Medycyną Chińską. Dzięki temu absolwenci nie tylko wiedzą jak pracować w oparciu o wzorce, ale także jak biegle poruszać się w obrębie całego systemu meridianowego. W naszej Szkole spotkają Państwo lekarzy, którzy mają lata doświadczenia klinicznego w łączeniu medycyny akademickiej i medycyny chińskiej, co składa się na podejście integracyjne.

Program Szkoły DAO został opracowany na podstawie programu Campusu Broshim, który jest częścią Uniwersytetu Telawiwskiego, największej publicznej uczelni wyższej w Izraelu. Po 6 latach nauczania został zmodyfikowany tak, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby studentów z Polski.

Szkoła składa się z 31 weekendowych spotkań oraz stażu klinicznego (2 spotkania po 4 dni nauki). Nauka w Instytucie odbywa się w trybie zaocznym: zajęcia w formie wykładów i ćwiczeń praktycznych odbywają się raz na 3-4 tygodnie i każdorazowo trwają 2 dni (soboty 9:00 – 18:00, niedziele 9:00 - 17:00).
Początek zajęć: styczeń 2023.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu drogą mailową (itcm.krakow@gmail.com) lub telefoniczną (lek. Wiktoria Zwinczewska, tel. 501 306 537).
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Telefon kontaktowy *
Imię i nazwisko *
Adres zamieszkania *
Kod pocztowy / Miejscowość *
PESEL
(wyłącznie do wystawienia certyfikatu)
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
DANE DO FAKTURY
Prosimy o uzupełnienie, jeśli będą Państwo potrzebowali faktur. FV są wystawiane każdorazowo po odbytym zjeździe.
SKĄD DOWIEDZIAŁ(A) SIĘ PAN(I) O SZKOLE ITCM DAO? *
Required
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy