Vartotojų pasitenkinimo teikiamomis administracinėmis ir viešosiomis paslaugomis Raseinių rajone tyrimas
RASEINIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
2018 m. rugsėjo 21 d. – 2018 m. spalio 19 d.
BENDROJI INFORMACIJA APIE APKLAUSĄ:
Raseinių rajono savivaldybės administracija organizuoja gyventojų nuomonės apklausą „Vartotojų pasitenkinimo teikiamomis administracinėmis ir viešosiomis paslaugomis Raseinių rajone indekso nustatymas“. Apklausoje gali dalyvauti Raseinių rajono gyventojai, kurie per paskutinius 12 mėnesių buvo tiesiogiai susidūrę su rajone teikiamomis administracinėmis ir viešosiomis paslaugomis, t.y. turėjo tiesioginį kontaktą su viešąsias paslaugas teikiančių įstaigų, įmonių ar institucijų atsakingais darbuotojais (savivaldybės taryba, savivaldybės administracija, komunalines paslaugas teikiančiomis įmonėmis, kultūros, sporto, švietimo įstaigomis ir kitais viešąsias paslaugas teikiančiais subjektais).
Apklausa yra anoniminė. Bet kokie pateikti duomenys bus naudojami apibendrintai analizei atlikti ir išvadoms formuluoti. Apklausos organizatoriai prašo respondentus į klausimus atsakyti pateikiant asmeninę savo nuomonę ir laikytis sąžiningumo principų (nepildyti klausimyno antrą kartą bet kokia forma, netiražuoti atsakyto klausimyno, nedaryti poveikio kitiems respondentams ir pan.).

Klausimynas yra pakankamai didelės apimties, todėl prašome skirti laiko atsakyti į klausimyno klausimus.

ĮSPĖJIMAS! Pildant klausimyną, prašome NENAUDOTI naršyklės grįžimo mygtuko, kadangi tokiu atveju bus ištrinti visi Jūsų atsakymai.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms