Formularz rejestracyjny na spotkania ART.LAB -cyfrowe formy ekspresji (młodzież i dorośli)
Zapisy na otwarte, bezpłatne spotkania, podczas których poznacie wybrane dzieła sztuki (obrazy, grafiki, rzeźby, architekturę) zgromadzone na stronach internetowych światowych, ogólnopolskich oraz lokalnych muzeów i galerii.

Odkrywając świat kultury dowiecie się czym jest, m. in. malarstwo w VR, Pixel art, rzeźby w Minecraft, opowieści cyfrowe z wykorzystaniem memów, komiksów czy animacji poklatkowej i wiele innych.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Spotkania poprowadzi ROBERT TURSKI - doświadczony edukator dzieci, nauczycieli, rodziców, seniorów oraz osób z niepełnosprawnością/SPE z zakresu TIK (tablice interaktywne, urządzenia mobilne, rozszerzona i wirtualna rzeczywistość, robotyka, programowanie i wykorzystania gier komputerowych w nauczaniu). Współzałożyciel Ośrodka Badawczo-Rozwojowego „Edukacja 3.0” (badania nowych technologii w edukacji, ze szczególnym uwzględnieniem wpływu rzeczywistości rozszerzonej na proces nauczania). Wykładowca Uniwersytetu Dziecięcego UMCS, trener umiejętności cyfrowych w ramach projektu dla Przestrzeń from Facebook. Moderator grupy społecznościowej „AR i VR w edukacji”. Organizator gier terenowych, Escape roomów i innych wydarzeń edukacyjno-rozrywkowych. Ekspert Sieci Edukacji Cyfrowej „KOMETA”. Wpisany na Listę 100 SPRUC w 2018 r.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Chcę wziąć udział w spotkaniu (zachęcamy do udziału w obu) *
Required
Imię i nazwisko *
Grupa wiekowa *
Jestem osobą niesłyszącą lub słabosłyszącą: *
Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy
Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych na potrzeby uczestnictwa w spotkaniu ART.LAB - cyfrowe formy ekspresji. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednakże konieczne do udziału w spotkaniu. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna jest pod adresem https://tiny.pl/9zcgl *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy