Zgłoszenia wolontariuszy
W tym formularzu można zgłaszać się na wolontariuszy (helperów) na Konline (5-7.03.2021).

Jako helperka/helper będziesz się zajmować wsparciem osób tworzących program oraz uczestników konwentu - zwykle sprowadza się to do moderowania pokojów z prelekcjami, prostej pomocy technicznej oraz odpowiadania na pytania uczestników. Nie obawiaj się braków w wiedzy lub doświadczeniu - wszystko Ci pokażemy, a trudniejszymi sprawami zajmują się organizatorzy.

Wszyscy wolontariusze muszą mieć konto na Discordzie. Można założyć je pod tym linkiem: https://support.discord.com/hc/en-us/articles/360033931551-Getting-Started

Pytania kierujcie na m.kielt-wielgosz@ava.waw.pl
Email address *
Nick do Discorda (Nick#0123) *
Nick#0123, np. aanward#6716
Imię i nazwisko *
Twoje dane nie są udostępniane ani wyświetlane w żadnym miejscu - posługujemy się nickami.
Jak chcesz, aby Cię nazywać? *
Wypełnij to pole, jeśli chcesz by zwracać się do Ciebie określonymi zaimkami, pseudonimem, imieniem, itd.
Jak chcesz pomagać w ramach wolontariatu? *
Wszystkie aktywności są proste i nie wymagają dodatkowej wiedzy technicznej - wszystko Ci pokażemy.
Required
Jakie godziny aktywności Ci odpowiadają? *
Dostosujemy grafik według Waszych preferencji.
Required
Jaką formę kontaktu preferujesz? *
Możesz wybrać wiele opcji.
Required
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Dane administratora danych osobowych: Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki AVANGARDA, ul. Polna 46D/13, 00-644 Warszawa, KRS 0000272294avangarda@ava.waw.p l Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: iod@ava.waw.pl Pytamy o Twoje dane w celu możliwości kontaktowania się z Tobą w przed konwentem oraz w trakcie w celu ułożenia siatki programu i kontaktu bezpośrednio na wydarzeniu.
Zapisz się na newsletter
Czy chcesz w przyszłości otrzymywać powiadomienia o naszych imprezach i wydarzeniach? Potrzebujemy do tego Twojego adresu e-mail. Zaznaczenie pola oznacza zaakceptowanie poniższego oświadczenia.
Clear selection
Zgoda na newsletter
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki "Avangarda" (ul. Polna 46D/13, 00-644 Warszawa) w przyszłości. Wiem, że przysługuje mi prawo do wglądu i żądania poprawienia danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe mogą zostać wykorzystane do nawiązania kontaktu przez Stowarzyszenie "Avangarda" podczas organizacji innych imprez. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Dane nie będą udostępniane odbiorcom. W każdym momencie przysługuje mi prawo do wycofania tej zgody.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Stowarzyszenie Avangarda.