Víkendový seminář pod Králickým Sněžníkem
Tematicky zaměřená tvůrčí dílna se koná v romantické přírodě na Dolní Moravě, kde budeme bydlet ve třílůžkových a čtyřlůžkových apartmánech některého ze zdejších penzionů s možností vaření.(sólo-účastníci po dvou, rodiny, pokud chcete vzít s sebou, společně). V ceně je ubytování a kurzovné. Dopravu si zajišťuje každý účastník sám.

DO POZNÁMKY prosím v přihlášce uveďte, kolik s sebou berete lidí navíc (neúčastní se kurzu), ať vám rezervujeme dostatečně velký pokoj;)

Počet osob na kurzu *
Jméno a příjmení *
Your answer
e-mail *
Your answer
telefon *
Your answer
Adresa *
Your answer
Místo pro vaši poznámku či vzkaz
Your answer
Dokončení registrace
Po odeslání tohoto formuláře tlačítkem "ODESLAT" (nebo "Submint") vlevo dole, je třeba z důvodu rezervace ubytování nutné uhradit měsíc dopředu zálohu 4000 Kč na účet č. 314375163/0800, zbytek se doplácí na místě.

Počet míst je omezen, takže přednost mají ti s uhrazenou zálohou. Do 14 dnů před zahájením kurzu je storno poplatek 50%. Pak už kurzovné propadá. Ve výjimečných případech omluvené absence (vážné důvody) je možné navštívit náhradou některý z jiných víkendových kurzů v Praze.

Ubytování rodinných příslušníků či přidružených přátel se platí až na místě podle skutečného počtu dorazivších, ale je nutné místa zarezervovat spolu se zaplacením zálohy 4000 Kč. Účtovat se budou ceny penzionu, ve kterém budeme bydlet.

Těším se s vámi na viděnou na kurzu!

Dana Emingerová, Na Dobešce 1A/1262, 147 00 Praha 4, mobil: +420 734 713 314, e-mail: dana@danaemingerova.cz

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service