Grand Prix Mazowsza Amatorów w Tenisie Stołowym - Marki
Administratorem danych osobowych jest  Fundacja Puntana  w Warszawie, ul. Śniadeckich 17, 00-654 Warszawa (dalej „Administrator”), REGON: 381794476 NIP: 7010892216 KRS: 0000748604

Od dnia 25 maja 2018 r. podstawą prawną przetwarzania danych osobowych przez Administratora Danych jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „RODO”), a także pozostałe obowiązujące przepisy prawa.
Od dnia 1 stycznia 2021 r. kontakt z Administratorem w sprawach ochrony danych osobowych dostępny będzie za pośrednictwem adresu: kontakt@hittheball.pl

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu zgodnie z obowiązującymi przepisami, w celach informacyjnych, związanych z organizacją turnieju: "GRAND PRIX MAZOWSZA AMATORÓW". Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych, podanych przeze mnie w formularzu, zgodnie z obowiązującymi przepisami, w celach informacyjnych oraz promocyjnych związanych z działalnością Fundacji Puntana z siedzibą w Warszawie. Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Oświadczam, iż zostałam/-em należycie pouczona/ny o przysługujących mi uprawnieniach w zakresie możliwości wglądu do gromadzonych danych, prawa dostępu do ich treści, możliwości ich uzupełniania i poprawiania, żądania sprostowania w razie stwierdzenia, że dane te są niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe oraz do wycofania uprzednio wyrażonej zgody.

Zawodnik upoważnia, bez jakiejkolwiek dla niego rekompensaty, Organizatora i Fundację zarówno podczas wydarzenia "GRAND PRIX MAZOWSZA AMATORÓW" jak i w dowolnym czasie po jego zakończeniu, do używania i udzielania w celach niekomercyjnych, bezterminowej licencji innym, swojego wizerunku, nazwiska, głosu, słów do nagrań telewizyjnych, radiowych, dla potrzeb filmu, prasy lub nagrań dla innych mediów i w każdej innej formie, tylko dla celów promocji i propagowania celów i działalności Organizatora i Fundacji i/lub wykorzystywania do zbierania funduszy na wsparcie tych celów i działalności.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy