Zgłoszenie na Igora. Kapitularz 2017
Email address
Nazwisko
Your answer
Imie
Your answer
Pseudonim
Your answer
Miasto
Your answer
Nr. telefonu
Nie jest wymagany, ale ułatwi nam z Wami kontakt w sytuacjach awaryjnych.
Your answer
Wiek
Your answer
Nr. telefonu do opiekuna*
*Tylko w przypadku nieletnich
Your answer
Rozmiar koszulki
[Męska/Damska]/Rozmiar. Np: Męska/XL
Your answer
Ilość godzin
Mogę pomagać...
Poniżej wspomniane są dyżury, które wymagają jakichś szczególnych predyspozycji typu umiejętności techniczne, cierpliwość do dzieci itp. Nie martw się, jeśli nie ma tutaj nic dla Ciebie. Jest masa innych zajęć, które są nieco mniej problematyczne.
Referencje
Wpisz tutaj Twoje wszystkie doświadczenia związane z pracą przy tego typu wydarzeniach: zakres obowiązków, jak się z nich wywiązywałaś/eś, jak się przy nich czułaś/eś. Wszystko to, co ułatwi nam przydzielenie Cię do odpowiedniego dyżuru. Nie martw się, jeśli nie masz czego tutaj wpisać. Od czegoś trzeba zacząć ;)
Your answer
Przeciwwskazania
Jeśli masz jakieś problemy zdrowotne lub inne, które wykluczają Cię z jakiegoś zakresu obowiązków daj nam tutaj koniecznie znać.
Your answer
Prowadzisz punkt programu?
Required
W jakich godzinach chciałbym/chciałabym pełnić dyżur
Zrobimy co w naszej mocy, żeby dopasować Twój grafik do Twoich preferencji. Niestety, nie jesteśmy w stanie tego obiecać.
Inne uwagi
Tutaj powiedz znam wszystkie inne rzeczy godne wspomnienia, które mogą nam ułatwić współpracę jak np. Uwaga odnośnie przyjazdu lub odjazdu zaplanowanego pociągu/busa, jesli nie jesteś z Łodzi.
Your answer
Please complete the captcha before submitting the form.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Łódzki Festiwal Fantastyki "Kapitularz". Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms